Vera Wang ma 71 lat, a wygląda jak nastolatka. Jaki jest jej sekret? Trzy proste rzeczy

Vera Wang - dla niej czas zdecydowanie się zatrzymał. Jedna z najbardziej popularnych projektantek mody ma 71 lat, a wygląda jak nastolatka. A zawdzięcza to trzem prostym rzeczom.

Vera Wang to jedna z najbardziej znanych projektantek na świecie. Pochodzi z Chin, ale od wielu lat mieszka w Nowym Jorku, gdzie nieustannie odnosi sukcesy w branży modowej. Jej znakiem rozpoznawczym są nie tylko obłędne kreacje, którymi zachwyca się cały świat, ale również rewelacyjna sylwetka oraz wygląd nastolatki. Jaki jest sposób Very Wang na wieczną młodość? Są to trzy podstawowe składniki.

Zobacz wideo

Vera Wang ma 71 lat, a wygląda jak nastolatka. Zdradziła, że zawdzięcza to trzem podstawowych rzeczom

Vera Wang jest jedną z tych kobiet, dla których czas zdecydowanie się zatrzymał. Słynna projektantka mody ma bowiem 71 lat, a wygląda jak nastolatka! I to zarówno jeśli chodzi o rewelacyjną figurę, jak również o kondycję skóry. 

Projektantka pochwaliła się właśnie swoją najnowszą kolekcją. Na Instagramie kobiety możemy podziwiać efekty jej pracy. Co ciekawe, swoje kreacje Vera Wang zaprezentowała właśnie na sobie. Trzeba przyznać, że nie dość, że jest świetną projektantką, to również jako modelka bardzo dobrze się sprawdza.

Jaki jest sekret Very Wang na wieczną młodość? Bardzo prosty! To trzy rzeczy. Po pierwsze, regularna aktywność fizyczna, która towarzyszy jej od najmłodszych lat.

Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową.

- mówiła Vera Wang w rozmowie z magazynem "People".

Obecnie Vera Wang wciąż stara się regularnie trenować - najczęściej biegając na bieżni.

Dwa pozostałe nawyki, którym projektantka zawdzięcza młody wygląd, to sen oraz, jak sama twierdzi, wódka:

To klucz do przetrwania w pracy i wychowania dwójki dzieci. Nie sądzę, żebym dała radę, gdybym nie mogła spać. Muszę odpoczywać, bo dzięki temu się regeneruję. A więc sen to coś bardzo ważnego i na pewno wódka, bo wspaniale odpręża.
 
Więcej o: