Gwiazda "Rolnik szuka żony" zachwyca w modnym swetrze z H&M. Znamy jego cenę. Jest idealny na święta

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zaprezentowała swoją domową stylizację. Uwagę zwraca piękny i modny sweter. Jak się okazuje, ubranie pochodzi z popularnej sieciówki i nie kosztuje fortuny.

"Rolnik szuka żony" to niezwykle popularny w Polsce program typu reality show. Realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu "Farmer wants a wife". W naszym kraju pojawił się w 2014 roku i spotkał się z tak ogromnym entuzjazmem wśród odbiorców, że od tego czasu wciąż powstają kolejne edycje. 

Jedną z największych i najbardziej popularnych gwiazd programu "Rolnik szuka żony" jest Anna Bardowska. Kobieta może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanem - na Instagramie obserwuje ją ponad 202 tysięcy osób. Anna Bardowska zaprezentowała niedawno jedną ze swoich stylizacji. Uwagę zwraca piękny i modny sweter. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki H&M. Ile kosztuje?

Zobacz wideo

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zachwyca w modnym swetrze z H&M. Znamy jego cenę

Anna Bardowska jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani choć trochę mogą podejrzeć, jak wygląda jej życie po zakończonym programie "Rolnik szuka żony". Dla niektórych obserwatorek kobieta stanowi również inspirację

Zobacz: Modne swetry oversize!

Anna Bardowska niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją codzienną, domową stylizację. Uwagę zwraca piękny i modny sweter typu kardigan - zapinany na guziki. 

Aniu podoba mi się twój sweterek!
Aniu śliczny kardigan, mogę zapytać gdzie kupiłaś?

- pytały zachwycone fanki.

Jak się okazuje, sweter Anny Bardowskiej pochodzi z popularnej sieciówki H&M i kosztuje 129 zł.

Sprawdź: Modne, męskie swetry w stylu młodzieżowym!

 
Więcej o: