Gwiazda "Rolnik szuka żony" zachwyca w modnym swetrze z H&M. Znamy jego cenę. Jest idealny na święta

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zaprezentowała swoją domową stylizację. Uwagę zwraca piękny i modny sweter. Jak się okazuje, ubranie pochodzi z popularnej sieciówki i nie kosztuje fortuny.

"Rolnik szuka żony" to niezwykle popularny w Polsce program typu reality show. Realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu "Farmer wants a wife". W naszym kraju pojawił się w 2014 roku i spotkał się z tak ogromnym entuzjazmem wśród odbiorców, że od tego czasu wciąż powstają kolejne edycje. 

Jedną z największych i najbardziej popularnych gwiazd programu "Rolnik szuka żony" jest Anna Bardowska. Kobieta może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanem - na Instagramie obserwuje ją ponad 202 tysięcy osób. Anna Bardowska zaprezentowała niedawno jedną ze swoich stylizacji. Uwagę zwraca piękny i modny sweter. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki H&M. Ile kosztuje?

Zobacz wideo

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zachwyca w modnym swetrze z H&M. Znamy jego cenę

Anna Bardowska jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani choć trochę mogą podejrzeć, jak wygląda jej życie po zakończonym programie "Rolnik szuka żony". Dla niektórych obserwatorek kobieta stanowi również inspirację. 

Anna Bardowska niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją codzienną, domową stylizację. Uwagę zwraca piękny i modny sweter typu kardigan - zapinany na guziki. 

Aniu podoba mi się twój sweterek!
Aniu śliczny kardigan, mogę zapytać gdzie kupiłaś?

- pytały zachwycone fanki.

Jak się okazuje, sweter Anny Bardowskiej pochodzi z popularnej sieciówki H&M i kosztuje 129 zł.