Ten podkład to hit! Świetnie kryje, działa jak korektor i nawilża skórę. W Rossmannie kupicie go za mniej niż 18 zł

Podkład kryjąco-nawilżający Selfie Time marki Eveline Cosmetics to uniwersalny produkt do makijażu. Po pierwsze, działa jak typowy podkład. Po drugie, doskonale kryje jak korektor. Po trzecie, zawiera w sobie dodatkowe składniki, które pielęgnują i nawilżają skórę.

Podkład kryjąco-nawilżający Selfie Time marki Eveline Cosmetics to jeden z najbardziej lubianych i najchętniej kupowanych kosmetyków do makijażu. Nic dziwnego! Po pierwsze, jest to produkt typu 2 w 1 - działa jak tradycyjny podkład oraz korektor, dzięki czemu zapewnia dobre i długotrwałe krycie. Po drugie, jest niedrogi i łatwo dostępny. Bez problemu kupicie go w drogeriach sieci Rossmann. A teraz jest jeszcze przeceniony! Także możecie go mieć za mniej niż 18 zł. 

Zobacz wideo

To hit do makijażu. Chodzi o podkład kryjąco-nawilżający Selfie Time marki Eveline Cosmetics. Kupicie go w sklepach Rossmann

Podkład kryjąco-nawilżający Selfie Time marki Eveline Cosmetics to bardzo uniwersalny kosmetyk typu 2 w 1. Z jednej strony działa jak typowy podkład. Z drugiej zaś jak korektor. Jest bardzo prosty w użyciu i umożliwia stopniowanie krycia. Dzięki temu, że działa jak korektor, doskonale ukrywa wszelkie niedoskonałości, takie jak:

  • krostki,
  • zaczerwienienia,
  • cienie pod oczami,
  • przebarwienia.

Co ważne, nie tworzy przy tym efektu maski i daje naturalny wygląd.

Podkład kryjąco-nawilżający Selfie Time marki Eveline Cosmetics charakteryzuje lekka konsystencja. Kosmetyk dopasowuje się do skóry i stapia z nią. Jest trwały. Dodatkowo zawiera w sobie kwas hialuronowy, składniki nawilżające oraz witaminę E, dzięki czemu zapobiega przesuszaniu się skóry, dodając jej blasku i zdrowego wyglądu. Co więcej, w jego składzie znajdują się również niebieskie algi, które wygładzają, łagodzą i pielęgnują skórę. 

Podkład kryjąco-nawilżający Selfie Time marki Eveline Cosmetics kupicie teraz w sklepach Rossmann za mniej niż 18 zł

Podkład kryjąco-nawilżający Selfie Time marki Eveline Cosmetics dostępny jest w sześciu odcieniach, dzięki czemu łatwo go dopasować do swojej karnacji. Bez problemu kupicie go w drogeriach sieci Rossmann. Jego cena regularna to 25,49 zł, jednak teraz z okazji promocji dostaniecie go dużo taniej - już za 16,49 zł.

 
Więcej o: