Córka Izabelli Scorupco ma już 23 lata. Jak wygląda? Jest piękna jak mama!

Izabella Scorupco ma dwoje dzieci: syna oraz córkę, która ma obecnie 23 lata. Wyrosła na piękną kobietę!

Izabella Scorupco to bez wątpienia jedna z naszych największych gwiazd eksportowych. Wszyscy doskonale pamiętamy jej rolę z 1995 roku. Aktorka zagrała wtedy u boku Pierce'a Brosnana w filmie "Golden Eye" i zachwyciła cały świat.

Gwiazda od wielu lat mieszka poza granicami kraju, a dokładnie w Stanach Zjednoczonych. To tam ułożyła sobie życie prywatne. Rok temu ponownie wyszła za mąż. Wybrankiem jej serca jest szwedzki biznesmen - Karl Rosengren. Izabella Scorupco ma dwoje dzieci: syna Jacoba oraz córkę Julię. 

Zobacz wideo

Jak wygląda 23-letnia córka Izabelli Scorupco? Wyrosła na piękną kobietę

Julia Czerkawski jest córką Izabelli Scorupco oraz jej byłego męża - Mariusza Czerkawskiego (znanego polskiego hokeisty). Ma 23 lata i jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem prawie 31 tysięcy osób.

Julia Czerkawski bardzo często pojawia się również na Instagramie swojej mamy. Izabella Scorupco regularnie bowiem publikuje rodzinne zdjęcia z córką. Trzeba przyznać, że Julia Czerkawski wyrosła na piękną kobietę, a urodę odziedziczyła po mamie.

 
Więcej o: