Ta pomadka to absolutny hit! Kosztuje mniej niż 12 zł, a daje efekt powiększonych ust. Kupicie ją w sklepach Rossmann

Pomadka do ust Spicy Matte marki Wibo nie tylko nadaje wargom piękny, naturalnie wyglądający i matowy kolor. Sprawia również, że wyglądają na większe i bardziej pełne. A to wszystko dzięki zawartości papryczki chili.

Wiele kobiet marzy o dużych i pełnych ustach, ale natura poskąpiła im tego. Niektóre ratują się odpowiednim makijażem z wykorzystaniem konturówki i błyszczyku. Inne zaś decydują się na bardziej inwazyjne metody, czyli powiększanie ust za pomocą zabiegów medycyny estetycznej np. kwasu hialuronowego.

Pomóc może również pomadka do ust Spicy Matte marki Wibo. To szybkie i bardzo proste rozwiązanie! Wystarczy zaledwie kilka chwil, aby cieszyć się większymi i bardziej pełnymi ustami. Co ważne, pomadkę Spicy Matte marki Wibo bez problemu kupicie w drogeriach sieci Rossmann. I to za naprawdę niską cenę!

Zobacz wideo

Ta pomadka to absolutny hit! Powiększa usta w zaledwie kilka chwil. Chodzi o szminkę Spicy Matte marki Wibo

Pomadka do ust Spicy Matte marki Wibo ma podwójne działanie. Po pierwsze, nadaje wargom piękny, bardziej wyrazisty i intensywny kolor. Po drugie, działa również powiększająco na usta. A wszystko to za sprawą jednego kluczowego składnika. Jest nim ekstrakt z papryczki chili.

Pomadka do ust Spicy Matte marki Wibo jest intensywnie napigmentowana i daje matowy efekt. Ma przy tym bardzo delikatną, wręcz aksamitną konsystencję i gwarantuje precyzyjne krycie. Jest bardzo łatwa w aplikacji i w zaledwie kilka chwil daje efekt większych i bardziej pełnych warg. Co ważne, jest też przy tym trwała. 

Pomadka do ust Spicy Matte marki Wibo - kupicie ją w sklepach Rossmann za mniej niż 12 zł. Teraz jest na promocji!

Pomadka do ust Spicy Matte marki Wibo dostępna jest w czterech kolorach nude. Bez problemu kupicie ją w sklepach sieci Rossmann. Jej regularna cena to 16,99 zł. Obecnie jest na promocji, dzięki czemu możecie ją mieć już za jedyne 10,99 zł.

 
Więcej o: