Ciężarna Emily Ratajkowski pozuje nago. "Królowa! Jesteś przepiękną kobietą. Klasa!"

Emily Ratajkowski już niedługo zostanie mamą. 29-letnia modelka bardzo chętnie pokazuje swoje ciążowe krągłości. Tym razem zaskoczyła naprawdę odważnym zdjęciem.

Emily Ratajkowski spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Informację o tym przekazała już jakiś czas temu i to w dość oryginalny sposób. Zrobiła to bowiem za pośrednictwem wirtualnej okładki amerykańskiego wydania "Vogue". Od czasu ogłoszenia radosnej nowiny Emily Ratajkowski bardzo chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, na których chwali się ciążowymi krągłościami. Nie inaczej było i tym razem. Widać, że poród tuż tuż. Brzuszek modelki jest już naprawdę duży.

Zobacz wideo

Ciężarna Emily Ratajkowski pozuje w łazience kompletnie nago. Fani zachwyceni

Emily Ratajkowski opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie zrobione w łazience. Jedna z najbardziej znanych modelek na świecie pozuje do fotografii kompletnie nago. Co prawda zdjęcie zrobiła swojemu odbiciu w zaparowanym lustrze, jednak, mimo wszystko, wiele na nim widać.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. W komentarzach pod zdjęciem wprost zasypali modelkę komplementami. Oto niektóre z ich pochlebnych wpisów:

Królowa! Jesteś przepiękną kobietą. Klasa!
Jeju, jestem tak bardzo ciekawa, czy to chłopiec czy dziewczynka.
Wow, masz świetną figurę.
 
Więcej o: