Justyna Żyła przeszła poważną metamorfozę. Nie jest już blondynką

Justyna Żyła, która od lat wierna była blond włosom, zdecydowała się na dużą przemianę. Gwiazda mocno przyciemniła swoje pasma, które teraz są koloru ciemnego brązu.

Justyna Żyła zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Kobieta od wielu lat wierna jest włosom koloru blond, których długość jedynie delikatnie zmienia. Raz są krótsze, raz nieco dłuższe. Zazwyczaj nosi jednak włosy o długości do ramion. Tym razem Justyna Żyła najwidoczniej zapragnęła zmiany. W tym celu przefarbowała swoje włosy i już nie jest blondynką. Zmiana jest ogromna!

Zobacz wideo

Justyna Żyła i jej nowa fryzura. Gwiazda przefarbowała włosy i nie jest już blondynką

Justyna Żyła na swoim Instagramie (dokładnie na InstaStory) zrelacjonowała swoją przemianę. Ze zdjęć można wywnioskować, że kobieta farbowała włosy samodzielnie w domu, nie w salonie fryzjerskim. Efektem końcowym tej metamorfozy pochwaliła się na ostatniej fotografii.

Justyna Żyła mocno przyciemniła swoje blond włosy, które teraz są koloru ciemnego brązu. Jak wam się podoba gwiazda w takim mocno odmienionym wydaniu? Naszym zdaniem nowy kolor włosów dodał jej charakteru i pazura. Sami zobaczcie i oceńcie:

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Instagram.com/justynazyla

Więcej o: