Kobiety oszalały na punkcie tego pudru do twarzy. W Rossmannie kosztuje mniej niż 20 zł, a daje efekty jak dużo droższe kosmetyki

Puder sypki Banana marki Wibo to bez wątpienia jeden z największych hitów do makijażu. Po pierwsze, jest tani. Po drugie, pięknie matuje skórę, nadając jej promienny kolor. Po trzecie, dodatkowo skutecznie zakrywa niedoskonałości, takie jak zaczerwienienia czy cienie pod oczami.

Puder sypki Banana marki Wibo to jeden z najbardziej popularnych kosmetyków do makijażu. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet wprost oszalało na jego punkcie. Daje spektakularne efekty - jak dużo droższe produkty! Kolejnym jego ogromnym atutem jest cena. Puder sypki Banana marki Wibo bez problemu kupicie w drogeriach sieci Rossmann (stacjonarnie oraz online). I zapłacicie za niego mniej niż 20 zł!

Zobacz wideo

Puder sypki Banana marki Wibo to hit! Daje efekty jak dużo droższe kosmetyki do makijażu

Puder sypki Banana marki Wibo to dość uniwersalny kosmetyk do makijażu. Po pierwsze, pięknie matuje skórę, dzięki czemu idealnie sprawdzi się przy cerze tłustej, ale oczywiście nie tylko. Co ważne, produkt ten jest półtransparentny (ma delikatnie żółtawy odcień), dzięki czemu nie ma obaw, że źle dobierzesz jego odcień do koloru swojej skóry. Kosmetyk idealnie się z nią stopi! Puder sypki Banana marki Wibo jest bardzo lekki i nie daje efektu maski.

Po drugie, puder sypki Banana marki Wibo działa podobnie jak korektor - ukrywa niedoskonałości skóry, takie jak np. zaczerwienienia czy cienie pod oczami. Produkt ten stanowi idealnie wykończenie makijażu, pozostawiając cerę świetlistą oraz odświeżoną i z pięknym, promiennym, zdrowym kolorytem. 

Puder sypki Banana marki Wibo - jak stosować, aby uzyskać najlepsze efekty? Podpowiadamy krok po kroku

Puder sypki Banana marki Wibo warto nakładać specjalną gąbeczką przeznaczoną do blendingu czyli do konturowania. Aby osiągnąć najlepszy efekty, należy stosować go tuż po wcześniejszym nałożeniu korektora w miejsca, które chcemy rozświetlić – czyli pod oczami, w strefie T, na mostku nosa oraz podbródka.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Wibo:

Dla zmaksymalizowania efektu rozświetlonej i aksamitnej powłoki, należy pozostawić Banana powder na skórze twarzy i po 10 minutach przy użyciu pędzla delikatnie ściągnąć nadmiaru proszku.

Puder sypki Banana marki Wibo kupicie w sklepach sieci Rossmann za mniej niż 20 zł

Puder sypki Banana marki Wibo poza swoim rewelacyjnym działaniem ma również inny atut. A jest nim cena. Produkt ten bez problemu kupicie w sklepach sieci Rossmann. Jego regularna cena to 19,49 zł. Dość często jednak puder ten możecie kupić jeszcze taniej, bo na promocji

 
Więcej o: