Kasia Cichopek zachwyca w modnym płaszczu. Kupicie go na promocji za mniej niż 160 zł. To hit na ten sezon!

Kasia Cichopek po raz kolejny udowodniła, że jest na bieżąco z modowymi trendami. Tym razem aktorka postawiła na piękny, żółty, bardzo modny obecnie płaszcz typu baranek. Teraz możecie go kupić na promocji!

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę pokaźnym gronem fanów - na Instagramie obecnie obserwuje ją ponad 419 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje.

Gwiazda już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i jest na bieżąco z modowymi trendami. Nie inaczej było i tym razem. Niedawno Kasia Cichopek zachwyciła swoimi pięknym i modnym płaszczem. Jak się okazuje, teraz możecie go kupić na przecenie. I to za mniej niż 160 zł!

Zobacz wideo

Kasia Cichopek zachwyca w modnym płaszczu. Teraz możecie go kupić na promocji

Kasia Cichopek pochwaliła się na Instagramie swoją zimową stylizacją. Uwagę zwraca piękny i bardzo modny płaszcz aktorki. Spójrzcie tylko na ten intensywny, żółty kolor! Aktorka postawiła na bardzo modny fason płaszcza tzw. baranek. Jest nie tylko trendy, efektowny, ale również ciepły, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas chłodnych, zimowych dni.

Pod zdjęciem Kasi Cichopek, na którym ta zaprezentowała swoją stylizację, od razu posypały się zachwyty nad stylizacją oraz pytania o to, z jakiego sklepu pochodzi ten modny, żółty płaszcz:

Skąd płaszczyk? 
Śliczny płaszczyk
Super płaszczyk.

Jak się okazuje, ten modny, żółty płaszcz pochodzi ze sklepu Monnari. I wciąż jest dostępny w sklepie internetowym tej popularnej marki. Co więcej, obecnie kupicie go dużo taniej, ponieważ przeceniony jest z 379 zł na 151,60 zł.

 
Więcej o: