Kasia Tusk zachwyca w modnej spódnicy. To model z sieciówki za mniej niż 80 zł

Kasia Tusk regularnie udowadnia, że można wyglądać dobrze i modnie, nie wydając na to fortuny. Tym razem popularna blogerka postawiła na piękną, krótką spódnicę. Jak się okazuje, kupiła ją w popularnej sieciówce Carry.

Kasia Tusk od kilku lat zaliczana jest do grona najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska jest autorką bloga Makelifeeasier, dzięki któremu odnosi ogromne sukcesy. Ku uciesze swoich licznych fanów blogerka bardzo chętnie dzieli się z nimi zarówno swoim życiem zawodowym, jak również uchyla rąbka tajemnicy z tego prywatnego.

Kasia Tusk może się pochwalić naprawdę imponującą liczbą fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją 387 tysięcy osób, a liczba ta nieustannie rośnie. Fani Kasi Tusk inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę oraz włosy. Blogerka już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie smaku oraz stylu i że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Kasia Tusk zachwyca w modnej spódnicy z popularnej sieciówki. Znamy jej cenę. Kosztuje mniej niż 80 zł

Kasia Tusk, jak to ma w zwyczaju, zaprezentowała na Instagramie swoją kolejną stylizację. Tego dnia popularna blogerka postawiła na prostotę i minimalizm - to był strzał w 10! Kasia Tusk założyła piękny, biały sweter z widocznymi splotami oraz krótką, czarno-białą spódnicę w kształcie trapezu. Całość uzupełniła czarnymi kozakami. Jak wam się podoba taka klasyczna stylizacja?

Poznaj: Beżowe spódnice trapezowe damskie!

Jak się okazuje, spódnica, którą ma na sobie Kasia Tusk, pochodzi z popularnej sieciówki Carry. Taki model idealnie sprawi się zarówno do bardziej eleganckich stylizacji, jak również tych casualowych. Jeśli wam również podoba się spódnica Kasi Tusk, mamy dla was dobrą wiadomość. Obecnie możecie kupić ją dużo taniej - jest na promocji! Wcześniej kosztowała 129,99 zł, a teraz zaledwie 69,99 zł.

Zobacz także: Szare spódnice mini w okazyjnych cenach!

 
Więcej o: