Katarzyna Skrzynecka pokazała 25-letnią córkę swojego męża. Zdaniem fanów to kopia aktorki. Spójrzcie na jej oczy!

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami świątecznym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć ją w towarzystwie rodziny. Zdaniem fanów 25-letnia córka męża aktorki (z poprzedniego związku) jest niezwykle podobna do gwiazdy. Sami zobaczcie.

Katarzyna Skrzynecka, jak wiele innych polskich gwiazd, pokazała na Instagramie, jak spędziła tegoroczne święta. Popularna polska aktorka podzieliła się z fanami wyjątkowym, bo rodzinnym zdjęciem. Na fotografii, którą gwiazda opublikowała na Instagramie, widzimy Katarzynę Skrzynecką z jej 9-letnią córką Alikią Łopucką oraz z mężem - Marcinem Łopuckim i jego 25-letnią córką z poprzedniego związku - Paulą Łopucką. Internauci nie kryli zaskoczenia z powodu ich zdaniem ogromnego podobieństwa obu pań.

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka pokazała 25-letnią córkę swojego męża. Zdaniem fanów to kopia aktorki

Rodzinne zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej bardzo przypadło do gustu fanom aktorki. Obok fotografii pojawiły się również świąteczne życzenia od gwiazdy. Jednak zdecydowana większość internautów zwróciła uwagę na coś zupełne innego. Ich zdaniem 25-letnia córka z poprzedniego związku Marcina Łopuckiego jest niezwykle podobna do Katarzyny Skrzyneckiej.

Pani starsza córka to dosłownie pani kopia.
Wesołych Świąt! To niesamowite, jak bardzo starsza córka pani męża jest do pani podobna! To pewnie miłość tak na was działa.
Starsza córeczka męża bardzo do pani podobna!!!!
Pani męża córka to cała do pani podobna. Jak dwie kopie.

- czytamy w komentarzach fanów. Zgadzacie się z ich opinią?

 
Więcej o: