Małgorzata Ohme zachwyca w modnych kozakach z Mango. Teraz kupicie je na promocji

Małgorzata Ohme po raz kolejny zaprezentowała na Instagramie swoją stylizację, w której pojawiła się na planie programu "Dzień dobry TVN". Uwagę zwracają jej piękne i modne buty - kozaki. Jak się okazuje, pochodzą z popularnej sieciówki Mango i są obecnie na promocji.

Małgorzata Ohme we wrześniu 2019 roku została nową prowadzącą popularny, poranny program TVN "Dzień dobry TVN". Prezenterka za każdym razem, gdy pojawia się na wizji, zachwyca swoimi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem. Widać, że Małgorzata Ohme doskonale orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Jej fanki dość często inspirują się stylizacjami prezenterki i wypytują, gdzie ta kupiła poszczególne elementy garderoby.

Zobacz: Kozaki marki Primamoda za kolano!

Zobacz wideo

Małgorzata Ohme zachwyca w modnych kozakach z Mango. Teraz kupicie je dużo taniej. Są na promocji!

Małgorzata Ohme dość często publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia zrobione na planie "Dzień dobry TVN". Na jednej z jej ostatnich fotografii możemy zobaczyć, w jakiej stylizacji prezenterka pojawiła się w programie. Tego dnia gwiazda postawiła na długą spódnicę oraz szary golf. Uwagę zwracają piękne, modne buty Małgorzaty Ohme. Pod zdjęciem od razu pojawiły się pytania, gdzie prezenterka kupiła swoje kozaki. Gwiazda odpowiedziała.

Okazuje się, że te piękne, modne, brązowe kozaki Małgorzata Ohme kupiła w popularnej sieciówce Mango. Jeżeli wam również podobają się buty prezenterki, mamy dla was dobrą wiadomość. Obecnie są na promocji, dzięki czemu kupicie je dużo taniej. Wcześniej kosztowały 649,99 zł, a teraz 449,99 zł. Dostępne są w rozmiarach od 36 do 40. Kupicie je w internetowym sklepie Mango. Kozaki te wykonane są ze skóry. Mają spiczaste zakończenie (czubek) i ozdobny, ale odpinany łańcuch. Ich obcas jest cienki i mierzy 8 cm.

Zobacz także: Obuwie z zamszu na chłodniejsze dni!

 
Więcej o: