Brwi jak prosto z salonu? Ta pomada daje efekt jak dużo droższe kosmetyki. Kupicie ją w Rossmannie za mniej niż 30 zł

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to jeden z najbardziej popularnych produktów do makijażu oka. Kosmetyk ten jest bardzo uniwersalny. Nie tylko nadaje brwiom piękny i wyrazisty kolor, ale również dyscyplinuje je (działa podobnie jak wosk), wypełnia i konturuje.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to niezwykle popularny produkt do makijażu oka i niekwestionowany hit wśród wielu kobiet. Nie dziwimy się! Kosmetyk ten ma bowiem dwa podstawowe atuty. Po pierwsze, daje efekty jak dużo droższe produkty do makijażu. Po drugie zaś, jest tani. Pomadę do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo bez problemu kupicie w sklepach sieci Rossmann za mniej niż 30 zł.

Zobacz wideo

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to hit! Daje efekty jak dużo droższe kosmetyki

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo odkąd tylko weszła na rynek kosmetyczny, cieszy się ogromną popularnością wśród wielu kobiet. Kosmetyk ten może stanowić doskonały zamiennik innych, dużo droższych produktów do makijażu brwi. Skoro można uzyskać rewelacyjne efekty dzięki niej, to po co przepłacać?

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo przede wszystkim nadaje włoskom ciemniejszy, bardziej wyrazisty i intensywny odcień, który mimo wszystko wygląda w miarę naturalnie. Co więcej, podczas malowania kosmetyk ten również wypełnia je, sprawiając, że wyglądają na bardziej gęste.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo ma kremową konsystencję, co sprawia, że jest łatwa w nakładaniu. Co ważne, jest też przy tym trwała i wodoodporna, dzięki czemu makijaż utrzyma się przez cały dzień. Kosmetyk ten nie tylko koloryzuje brwi, ale również je dyscyplinuje i konturuje, nadając im piękny, ale naturalnie wyglądający kształt. Co ciekawe, jest to produkt typu 2 w 1. Można go używać zarówno jako wosku do brwi, jak również jako cienia.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo - hitowy produkt, który kupicie w Rossmannie za mniej niż 30 zł

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo składa się z kosmetyku, który znajduje się w małym słoiczku oraz ze specjalnego, cienkiego grzebyka do nakładania go. Produkt występuje w kilku odcieniach, dzięki czemu dużo łatwiej dopasować go do koloru karnacji oraz włosków. Zarówno blondynki, jak również szatynki czy brunetki bez problemu znajdą pigment odpowiedni dla siebie. 

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo jest powszechnie dostępna. Bez problemu kupicie ją w sklepach sieci Rossmann (zarówno stacjonarnie, jak również w drogerii online). Cena regularna tej pomady do brwi to 26,99 zł. Jednak dość często kosmetyk można kupić dużo taniej, bo w promocji

 
Więcej o: