Helena Vondrackova ma 73 lata, a wygląda jak nastolatka. Jaki jest jej sekret?

Helena Vondrackova może się pochwalić rewelacyjną sylwetką, której zazdrości jej wiele kobiet. Jak się okazuje, czeska piosenkarka zawdzięcza ją przede wszystkim dużej ilości ruchu oraz zdrowej diecie.

Helena Vondrackova to 73-letnia piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna z Czech. Uchodzi za najpopularniejszą czeską artystkę XX wieku, przez co bardzo często nazywana jest „królową czeskiej piosenki”. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt albumów, z których wiele zostało nagrodzonych srebrnymi, złotymi oraz platynowymi płytami. Gwiazda popularna jest również w Polsce - bardzo często występuje na koncertach w naszym kraju oraz na sylwestrze. Wiele osób zachwyca się jej rewelacyjną sylwetką. Helena Vondrackova zdradziła właśnie, jaki jest jej sekret.

Zobacz wideo

Helena Vondrackova ma 73 lata i może się pochwalić rewelacyjną figurę. Zdradziła, jak o nią dba

Helena Vondrackova zdradziła ostatnio w rozmowie z "Tele Magazynem", jak dba o swoją rewelacyjną sylwetkę.

Trochę sportu, trochę pracy, a po 17.00 nic nie jeść. To wcale nie jest takie trudne!

- zachęcała piosenkarka.

Warto przy tym wiedzieć, że Helena Vondrackova ma 173 cm wzrostu, a jej waga od lat wynosi mniej więcej 62 kg. Piosenkarka przyznaje, że stara się jak najwięcej ruszać. Regularnie trenuje (ma własną, domową siłownię), gra w tenisa, a na zakupy jeździ rowerem. Helena Vondrackova kalorie spala również podczas częstych prac w swoim ogrodzie.

A jak wygląda dieta Heleny Vondrackovej? Jest bardzo prosta. Piosenkarka, jak sama mówi, je wszystko, z tymże w małych ilościach. Jej posiłkiem głównym jest śniadanie, które stara się, aby było duże. Helena Vondrackova przyznaje również, że mocno ograniczyła alkohol, choć raz na jakiś czas pozwala sobie na lampkę czerwonego wina.

Więcej o: