Joanna Krupa zdradziła, jaki jest sekret jej pięknej, gładkiej i nawilżonej skóry. Gwiazda używa produktu za mniej niż 10 zł

Joanna Krupa zdradziła w niedawnym wywiadzie, co robi, że ma taką piękną, gładką, błyszczącą i nawilżoną skórę. Jak się okazuje, jej sekret tkwi w taniej i zwykłej wazelinie.

Joanna Krupa może się pochwalić naprawdę ogromną rzeszą fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 1,8 miliona osób z całego świata. Dla wielu kobiet gwiazda stanowi inspirację - internautki bardzo chętnie podpatrują, jak modelka dba o ciało, włosy czy skórę. Jak się okazuje, Joanna Krupa korzysta również z niezwykle tanich produktów, które bez problemu każdy może kupić.

Zobacz wideo

Joanna Krupa zdradziła, jaki jest sekret jej pięknej skóry. To wazelina

Joanna Krupa zdradziła niedawno w rozmowie z "Faktem", jaki jest sekret jej pięknej, gładkiej i nawilżonej skóry. I jak się okazuje, nie jest on ani drogi, ani też trudno dostępny. A jest nim... wazelina. 

Dziewczyny ciągle pytają się mnie, jak dbam o cerę. Od zawsze powtarzam, że najważniejsze jest nawilżanie! Nie można przesuszać skóry! Nauczyła mnie tego ciocia mojej mamy. Mówiła, by dawać wazelinę na twarz i ja nakładam ją przed snem. Smaruję wazelinę pod oczami i to naprawdę czyni cuda. Kobiety często o tym zapominają. Do tego stosuję zabiegi chińskiej medycyny i łykam zioła. To mój sekret.

- zdradziła Joanna Krupa w rozmowie z "Faktem".

Wazelinę bez problemu kupicie w drogeriach czy w aptekach. I zapłacicie za nią mniej niż 10 zł.

 
Więcej o: