Mateusz z "Gogglebox" przeszedł ogromną metamorfozę. Pokazał, jak wygląda jego ciało po zrzuceniu 160 kg

Mateusz Borkowski ("Big Boy"), jeden z najbardziej znanych i lubianych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem", pokazał, jak obecnie wygląda jego ciało po tym, jak schudł 160 kg. My jesteśmy pod wrażeniem!

Mateusz Borkowski ("Big Boy") swoją ogromną popularność zawdzięcza udziałowi w bardzo znanym show TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna bardzo szybko zyskał sympatię widzów, stając się jednym z najbardziej lubianych bohaterów programu. Obecnie na Instagramie obserwuje go ponad 214 tysięcy osób z całej Polski, a liczba ta stale rośnie. 

Mateusz Borkowski od początku emisji programu przeszedł ogromną metamorfozę na oczach widzów oraz internautów, zrzucając w sumie 160 kg. Teraz chętnie chwali się swoją zmienioną sylwetką. Fani nie mogą wyjść z zachwytów. 

Zobacz wideo

Mateusz Borkowski z „Gogglebox” schudł 160 kg. Pokazał, jak teraz wygląda jego ciało

Mateusz Borkowski zadebiutował w programie „Gogglebox”, ważąc ok. 235 kg. Od tego czasu przeszedł ogromną drogą, pełną wyrzeczeń i walki nie tylko o nową sylwetkę, ale przede wszystkim o zdrowie. Teraz gwiazdor z dumą prezentuje swoje nowe ciało.

Mateusz Borkowski jakiś czas temu przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Ale na tym nie poprzestał. Do tej pory stara się zdrowo odżywiać i dbać o siebie. W efekcie schudł 160 kg. Ostatnio pokazał, jak wygląda jego ciało po tak dużej przemianie. Fani byli pod ogromnym wrażeniem i zasypali Mateusza Borkowskiego licznymi komplementami.

Szokujesz Mati i zadziwiasz.
Szacun.
O kurczę, ale zmiana sylwetki na plus.
Chłopie, jak ty mi imponujesz, to nawet sobie nie wyobrażasz.
 
Więcej o: