Jennifer Lopez w bikini na odważnym nagraniu. Pochwaliła się rewelacyjną sylwetką. "Perfekcyjna"

Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, które wprawiło w zachwyt jej fanów. Widzimy na nim piosenkarkę ubraną jedynie w bikini i lekką narzutkę. Wow, co za figura!

Jennifer Lopez doskonale wie, jak rozgrzać swoich fanów. Gwiazda regularnie publikuje na Instagramie gorące zdjęcia, na których chętnie chwali się swoją piękną i wysportowaną sylwetką. Nie inaczej było i tym razem. Piosenkarka opublikowała krótkie nagranie z plaży. Widzimy na nim Jennifer Lopez ubraną jedynie w bikini i lekką narzutkę. Uwagę zwraca rewelacyjny figura gwiazdy.

Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini i lekkiej narzutce

Jennifer Lopez zachwyca rewelacyjną sylwetką w bikini

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że jej piękna, kobieca i lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnych i ciężkich treningów już od wielu lat. Popularna piosenkarka bardzo chętnie się chwali swoją figurą. Nie dziwimy się! Gwiazda regularnie publikuje na swoim Instagramie odważne i bardzo gorące zdjęcia.

Jennifer Lopez ma 51 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Na Instagramie gwiazdy możemy podejrzeć, jak obecnie prezentuje się jej forma. Jennifer Lopez opublikowała bowiem nagranie z plaży, na którym widzimy ją w samym bikini. Trzeba przyznać, że piosenkarka wygląda rewelacyjnie! Podobnego zdania są również jej fani.

Perfekcyjna.
Królowa.
Piękność.
Wspaniała.

- to tylko niektóre z licznych komplementów, którymi internauci wprost zasypali Jennifer Lopez.

Więcej o: