Joanna Przetakiewicz pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Fani zachwyceni. "Niczym Aniołek Charliego"

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się na Instagramie efektami wizyty u fryzjera. Gwiazda, która nie lubi zmian w swoim wyglądzie, zdecydowała się na delikatne podcięcie włosów i ich wycieniowanie.

Joanna Przetakiewicz zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z fryzurami. Jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody od lat wierna jest długim włosom koloru blond. Z okazji nowego roku gwiazda udała się do fryzjera, a efektami tej wizyty pochwaliła na Instagramie. Joanna Przetakiewicz postawiła na bardzo subtelną zmianę, ale efekt i tak jest wow!

Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz i jej nowa fryzura. Fani zachwyceni

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swoją nieco odmienioną fryzurę. Gwiazda delikatnie podcięła i wycieniowała swoje długie włosy. Przy okazji przyznała, że nie chciałaby nic zmieniać w swoim wyglądzie.

Czasami słyszę pytanie, czy nie chciałabym czegoś zmienić w swoim wyglądzie. Otóż nie. To jest moje DNA. Tak samo, jak nie nudzi mnie chodzenie często w tych samych rzeczach, w podobnym stylu. Tak jak nigdy nie znudzi mi się czarno biała grafika na porcelanie, tkaninach, w domu ani w stylizacjach mody.

- napisała na Instagramie Joanna Przetakiewicz.

Fanom bardzo przypadła do gustu lekko odmieniona fryzura projektantki mody:

Niczym Aniołek Charliego.
Super pani wygląda. Piękna fryzurka.
Wygląda pani pięknie.
Lekko i świeżo. Ślicznie.
Pasuje idealnie.

- piszą zachwyceni fani.

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret na większą objętość włosów

Przy okazji prezentacji nowej fryzury Joanna Przetakiewicz zdradziła również swój sposób na piękne, naturalnie wyglądające fale i większą objętość włosów:

Potem wysuszone głową w dół dla puszystości. Grube pasma zakręcamy na palec i wszystkie zapinamy od twarzy, czyli do tyłu. Można użyć grubych, piankowych papilotów. Po 15 min rozpuszczamy. Na to spray ze słonej wody. tzw. surferski lub lakier i gotowe!
 
Więcej o: