Ewa Gawryluk pokazała swoje stare zdjęcia z początków kariery. "Pani jest jak wino, im starsza, tym lepsza, piękniejsza"

Ewa Gawryluk pokazała swoim fanom, jak wyglądała na początku kariery. Na Instagramie gwiazdy możemy zobaczyć jej archiwalne zdjęcia.

Ewa Gawryluk to znana polska aktorka filmowa i teatralna. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1989 roku, na deskach teatralnych zaś trzy lata później (w Teatrze Współczesnym w Warszawie). Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo. Widzowie najczęściej kojarzą ją z dwóch ról serialowych: z "Na Wspólnej" (TVN) oraz na Polsacie z "Pierwszej Miłości". Ewa Gawryluk ma 53 lata, ale dla niej czas zdecydowanie się zatrzymał. Tym razem gwiazda opublikowała swoje stare zdjęcia i pokazała, jak wyglądała na początku kariery.

Zobacz wideo

Ewa Gawryluk pokazała swoje stare zdjęcia. Fani zachwyceni

Ewę Gawryluk wzięło ostatnio na wspomnienia. Aktorka opublikowała na Instagramie kilka archiwalnych zdjęć z czasów początku swojej przygody z aktorstwem. Na fotografiach widzimy ją w towarzystwie innych gwiazd. Zdjęcia aktorka opatrzyła poruszającym wpisem.

Moim marzeniem było aktorstwo. Słabością jednocześnie nieśmiałość. Aby ją przezwyciężyć, zaczęłam brać udział w występach i konkursach szkolnych. Dzięki temu aktorstwo stało się pasją, do której mam słabość. Nieśmiałość, strach, niepewność nadal mi towarzyszą w wielu sytuacjach, bo taka jestem. Ale umiem już sobie dawać radę z tymi emocjami, bo kiedyś zrobiłam ten "pierwszy krok", i to, że robię to, co robię, to nie jest: "miała szczęście", "ktoś jej to załatwił", "miała chody", "rodzice zapłacili", tylko sama zaczęłam realizować marzenie.

- napisała Ewa Gawryluk.

Dawne zdjęcia Ewy Gawryluk bardzo przypadły do gustu jej fanom, którzy jednogłośnie stwierdzili, że aktorka z wiekiem wygląda jeszcze lepiej.

Ewuniu jesteś jak wino: im starsza tym lepsza, piękniejsza. Uwielbiam i marzę, żeby kiedyś uściskać ciebie w realu.
Pani jest jak wino im starsza, tym lepsza, piękniejsza...
Nic się pani nie zmieniła, nadal jest pani piękna.
Czasy się zmieniają, a pani wciąż taka sama, piękna i młoda.
 
Więcej o: