Julia Wieniawa zachwyca modną torebką. Ten model pochodzi z popularnej sieciówki i kosztował mniej niż 80 zł

Julia Wieniawa po raz kolejny udowodniła, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Gwiazda zaprezentowała się ostatnio w pięknych dodatkach: butach oraz torebce, które pochodzą z popularnej sieciówki CCC. I nie kosztują zbyt wiele!

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych polskich gwiazd. Obecnie na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,8 miliona osób, a liczba ta stale rośnie. Dla wielu swoich fanek aktorka i piosenkarka stanowi inspirację. Gwiazda chętnie dzieli się z nimi swoimi sprawdzonymi sposobami na dbanie o sylwetkę, włosy czy skórę. Fanki inspirują się również stylizacjami Julii Wieniawy, która regularnie udowadnia, że jest na bieżąco z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami. Tym razem gwiazda zaprezentowała się z modną torebką, której cena nie przekracza 100 zł.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa zachwyca modną torebką z sieciówki za mniej niż 80 zł

Julia Wieniawa jakiś czas temu podzieliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem zrobionym w jej nowym mieszkaniu. Przy okazji gwiazda zaprezentowała również swoją stylizację. Tego dnia aktorka postawiła na piękny, biały sweter z golfem i szerokimi rękawami, do którego dobrała cienką spódnicę w zwierzęce printy. Największą uwagę zwracają jednak dodatki: białe buty i beżowa torebka. Jak się okazuje, pochodzą z popularnej sieciówki CCC. Cała kolekcja, do której należą owe dodatki, nazywa się Retro Vibe. Torebka kosztuje 79,99 zł. Niestety cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, że bardzo szybko została wyprzedana.

Sprawdź także: Torebki idealne do pracy!

 
Więcej o: