Julia Wieniawa zachwyca modną torebką. Ten model pochodzi z popularnej sieciówki i kosztował mniej niż 80 zł

Julia Wieniawa po raz kolejny udowodniła, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Gwiazda zaprezentowała się ostatnio w pięknych dodatkach: butach oraz torebce, które pochodzą z popularnej sieciówki CCC. I nie kosztują zbyt wiele!

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych polskich gwiazd. Obecnie na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,8 miliona osób, a liczba ta stale rośnie. Dla wielu swoich fanek aktorka i piosenkarka stanowi inspirację. Gwiazda chętnie dzieli się z nimi swoimi sprawdzonymi sposobami na dbanie o sylwetkę, włosy czy skórę. Fanki inspirują się również stylizacjami Julii Wieniawy, która regularnie udowadnia, że jest na bieżąco z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami. Tym razem gwiazda zaprezentowała się z modną torebką, której cena nie przekracza 100 zł.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa zachwyca modną torebką z sieciówki za mniej niż 80 zł

Julia Wieniawa jakiś czas temu podzieliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem zrobionym w jej nowym mieszkaniu. Przy okazji gwiazda zaprezentowała również swoją stylizację. Tego dnia aktorka postawiła na piękny, biały sweter z golfem i szerokimi rękawami, do którego dobrała cienką spódnicę w zwierzęce printy. Największą uwagę zwracają jednak dodatki: białe buty i beżowa torebka. Jak się okazuje, pochodzą z popularnej sieciówki CCC. Cała kolekcja, do której należą owe dodatki, nazywa się Retro Vibe. Torebka kosztuje 79,99 zł. Niestety cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, że bardzo szybko została wyprzedana.