Borys Szyc pokazał, jak teraz wygląda jego 16-letnia córka. Fani zachwyceni. "Ale podobna do pana"

Borys Szyc pochwalił się na Instagramie zdjęciem swojej 16-letniej córki. Zdaniem wielu fanów nastolatka to dosłownie kopia aktora.

Borys Szyc z okazji 16. urodzin swojej córki opublikował na Instagramie jej aktualne zdjęcie, przy okazji składając nastolatce życzenia. Pod postem w zaledwie kilka chwil posypały się zachwyty od internautów, w tym również wiele pochlebnych komentarzy od innych gwiazd.

Zobacz wideo

Borys Szyc pokazał, jak obecnie wygląda jego 16-letnia córka. A to wszystko z okazji jej urodzin

Borys Szyc, ku uciesze swoich licznych fanów, jest dość aktywny na Instagramie. Aktor dość chętnie uchyla rąbka tajemnicy nie tylko ze swojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Tym razem podzielił się z internautami bardzo osobistym zdjęciem swojej córki - Soni. A wszystko to z okazji jej 16. urodzin. Fotografię Borys Szyc opatrzył również wzruszającymi życzeniami dla swojej nastoletniej córki.

Jak to możliwe... 16 lat minęło, jak jeden dzień. No może dwa. Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą, córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to, co kochasz. Na ostatnim zdjęciu widać, co kochasz najbardziej, a ja najbardziej kocham Ciebie. Sto lat.

- napisał na Instagramie Borys Szyc.

Pod postem bardzo szybko pojawiły się życzenia od internautów oraz od innych gwiazd, takich jak np.: Małgorzata Ohme, Łukasz Jurkowski, Agnieszka Dygant czy Janusz Chabior. Wielu fanów zwróciło uwagę na to, jak bardzo Sonia podobna jest do Borysa Szyca.

Mały Borysek? Sto lat.
Ale córka podobna do pana. Sto Lat dla Soni.
Cały tatuś.
Wszystkiego dobrego!!! Bosheee, toż ona, gdy była mała, skóra zdjęta z ojca.
Klon taty.
Jaka podobna do taty.

- czytamy w komentarzach fanów. Zgadzacie się z nimi?

 
Więcej o: