Aleksandra Kwaśniewska już tak nie wygląda. Postawiła na ostre cięcie i zmianę koloru włosów. "Mega wyglądasz"

Aleksandra Kwaśniewska przeszła ostatnio metamorfozę. Córka byłego prezydenta Polski obcięła swoje włosy, stawiając na modną fryzurę bob. Dodatkowo również je rozjaśniła - teraz są koloru naturalnego, jasnego blondu.

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowanie nie należy do grona gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Córka byłego prezydenta Polski od dłuższego czasu wierna jest włosom o długości mniej więcej do ramion i kolorze ciemnego blondu. Tym razem jednak Aleksandra Kwaśniewska najwidoczniej zapragnęła zmiany na nowy rok, więc udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie i rozjaśnienie włosów, czym zachwyciła swoich fanów.

Zobacz wideo

Aleksandra Kwaśniewska i jej nowa fryzura. Gwiazda obcięła i rozjaśniła swoje włosy

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się swoją nową fryzurą na Instagramie. Gwiazda przede wszystkim mocno skróciła swoje włosy, które teraz sięgają jej do linii brody. Tym samym postawiła na bardzo modną w tym sezonie i odmładzającą fryzurę bob. Dodatkowo Aleksandra Kwaśniewska rozjaśniła swoje włosy, które teraz są koloru naturalnego, jasnego blondu. Jak wam się podoba gwiazda w takiej nowej fryzurze? Naszym zdaniem Aleksandra Kwaśniewska wygląda bardzo stylowo, a jasny kolor włosów dodał jej twarzy bardziej promiennego wyglądu.

Aleksandra Kwaśniewska przeszła metamorfozę włosów. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Nowa fryzura Aleksandry Kwaśniewskiej bardzo przypadła im do gustu. Pod zdjęciem od razu posypały się komplementy od zachwyconych fanów. Oto niektóre z ich komentarzy:

Jaki piękny kolor włosów.
Mega wyglądasz w takiej fryzurce.
Jaka piękna fryzurka.
Super cięcie.
 
Więcej o: