Magda Gessler pokazała się bez makijażu. To bardzo rzadki widok! Fani zachwyceni. "Naturalnie jeszcze piękniej"

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak gwiazda prezentuje się bez makijażu. Fani od razu zasypali ją komplementami.

Magda Gessler może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów - obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad milion osób, a liczba ta stale rośnie. Ku uciesze internautów, najpopularniejsza polska restauratorka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem zarówno zawodowym, jak również prywatnym. Tym razem Magda Gessler zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcie, na którym jest kompletnie bez makijażu. To naprawdę niezwykle rzadki widok!

Zobacz wideo

Magda Gessler pokazała się bez makijażu. Zachwyceni fani zasypali gwiazdę komplementami

Magda Gessler postanowiła pokazać swoim licznym fanom, jak wygląda bez makijażu. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest kompletnie bez make-upu. 

Tak... naprawdę... No cóż, nie tak młodo, ale prawdziwie wasza.

- podpisała zdjęcie Magda Gessler.

Nie każda gwiazda zdecydowałaby się na taki krok, który, bądźmy szczerzy, ale wymaga co nieco odwagi. Chodzi o pokazanie swojej twarzy bez makijażu, ze wszystkimi niedoskonałościami itp. Fani bardzo entuzjastycznie przyjęli takie naturalne wydanie Magdy Gessler. Świadczyć mogą o tym liczne pochlebne komentarze pod zdjęciem gwiazdy. Oto niektóre z tych komplementów:

Naturalnie jeszcze piękniej!!! Ogromną klasą jest pogodzenie się z czasem i znoszenie go tak wspaniale!!!
Jak dwa wina.
Piękna pani Magda.
Boska.
 
Więcej o: