Gwiazda "Królowych życia" przeszła ogromną metamorfozę. Pokazała, jak wyglądała przed. "Jakie dwie różne kobiety. I obie przepiękne"

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" opublikowała na Instagramie swoje stare zdjęcie, na którym pokazała, jak wyglądała, zanim jej ciało i twarz pokryły liczne tatuaże. Fani byli zachwyceni.

Adrianna Eisenbach to znana uczestniczka niezwykle popularnego show "Królowe życia". Kobieta bardzo szybko zdobyła wielką sympatię widzów i obecnie może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów. Na Instagramie obserwuje ją prawie 76 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Adriannę Eisenbach wyróżniają liczne tatuaże, które pokrywają całe jej ciało, a nawet twarz. Gwiazda postanowiła zdradzić swoim fanom, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu, kiedy nie była wytatuowana.

Zobacz wideo

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" pokazała, jak wyglądała kiedyś bez tatuaży

Adrianna Eisenbach opublikowała na Instagramie swoje stare zdjęcie, zrobione w 2017 roku. Gwiazda chciała pokazać swoim fanom, jak wyglądała, zanim jej ciało oraz twarz pokryły liczne tatuaże. Różnica jest ogromna!

No to się w dwa lata wytatuowałam i o twarzy też nie zapomniałam i ją zrobiłam na końcu, by być kompletną w końcu. Czy jeszcze będę więcej tatuować? To jest dobre pytanie, ale jeszcze troszkę na pewno coś zrobię, bo idei na tatuaże mam sporo, nie powiem... Miejsca mi tylko brakuje, ale na pewno jeszcze stopy wytatuuje, bo tam mam dwa wolne małe miejsca i to do tatuaży zachęca. Na twarzy się jeszcze zastanawiam, więc nawet nic nie zdradzam.

- napisała na Instagramie Adrianna Eisenbach.

Dawne zdjęcie Adrianny Eisenbach bardzo przypadło do gustu jej fanom, czego wyraz dali w licznych pochlebnych komentarzach pod fotografią na Instagramie. Oto niektóre z ich wpisów:

Pięknaaaa i na zewnątrz i w środku.
Jakie dwie różne kobiety. I obie przepiękne.
Jestem panią zachwycona. Jest pani przepiękna.
Piękna byłaś, piękna jesteś, najważniejsze, że jesteś spełniona i szczęśliwa, a do tego życzymy tobie dużo, dużo zdrowia.
 
Więcej o: