Biedronka sprzedaje kultowe pomadki za mniej niż 10 zł. Dają rewelacyjne efekty - jak dużo droższe kosmetyki do makijażu

Biedronka ma obecnie w swojej ofercie pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick bardzo popularnej marki Bell. To świetny produkt do makijażu za niską cenę!

Biedronka stara się na bieżąco odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Dlatego też popularna sieć sklepów regularnie wprowadza do swojej oferty kosmetyki różnego rodzaju: zarówno te pielęgnacyjne, jak również kolorowe, czyli do makijażu.

Tym razem Biedronka po raz kolejny udowadnia, że można mieć kultowe produkty za naprawdę niską cenę. Obecnie w swojej ofercie ma bowiem pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick bardzo popularnej marki Bell. Możecie je kupić za mniej niż 10 zł!

Zobacz wideo

Biedronka sprzedaje kultowe pomadki Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell za mniej niż 10 zł

Biedronka już od lat współpracuje z bardzo znaną i lubianą makijażową marką Bell. Kosmetyki te naprawdę szybko wyprzedają się. Kobiety je wprost uwielbiają! Tym razem w sklepach tej sieci kupimy pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell.

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell charakteryzuje przede wszystkim trwałość. Co więcej, kosmetyki te są łatwe i wygodne w stosowaniu - mają delikatną konsystencję (nie za rzadką), a nakłada się je cienkim i precyzyjnym aplikatorem.

Jaki dają efekt? Półmatowy, ale za to wyraźny i intensywny kolor. Co ważne, pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell mają bardzo dobre krycie już po nałożeniu jednej warstwy. Wyposażone są w specjalną formułę, która sprawia, że usta się nie wysuszają, co jest bardzo częstym problemem podczas używania matowych szminek.

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell - popularne kosmetyki, które kupicie w Biedronce. Znamy ich cenę

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell kupicie obecnie w sklepach sieci Biedronka. Dostępne są dwa kolory:

  • chłodny nude (propozycja bardziej klasyczna, spokojna, na co dzień)
  • nasycona czerwień (propozycja do mocniejszego makijażu np. na wieczorne wyjście)

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell kupicie za 9,99 zł.

Więcej o: