Joanna Jabłczyńska zaskoczyła metamorfozą do roli. W takim wydaniu trudno ją rozpoznać! Fani niezadowoleni

Joanna Jabłczyńska zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze - krótkich, blond włosach. Jak się okazuje, to tylko peruka na potrzeby roli. Duża część fanów skrytykowała nowy wygląd aktorki.

Joanna Jabłczyńska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Polska aktorka od lat wierna jest swoim naturalnym włosom, które sięgają jej do ramion i są koloru brązowego - gwiazda ich nie farbuje. Joanna Jabłczyńska ostatnio jednak bardzo zaskoczyła swoich fanów, pokazują się im w zupełnie odmienionej fryzurze. W takim wydaniu naprawdę trudno ją rozpoznać!

Zobacz wideo

Joanna Jabłczyńska zaskoczyła fryzurą. Aktorka postawiła na krótkie, blond włosy. Fani mocno podzieleni

Joanna Jabłczyńska w swojej pracy może się wcielać w różne postacie i tym samym zmieniać swój wygląd. Podobnie było ostatnio - aktorka do swojej roli musiała przejść metamorfozę. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała efekty swojej zaskakującej przemiany.

Na fotografii widzimy aktorkę w krótkich, blond włosach i z prostą, gęstą grzywką. Jak wam się podoba w takim nowym, zaskakującym wydaniu? W której wersji ją wolicie? Co prawda, nowa fryzura Joanny Jabłczyńskiej to zasługa peruki, ale i tak efekt jest wow!

Niektórym fanom aktorka w takim blond wydaniu bardzo przypadła do gustu, czego wyraz dali w licznych pochlebnych komentarzach. Oto niektóre z nich:

Trochę jak SIA w teledysku.
Zmiana kolosalna, lecz jak zwykle pięknie, kobieco.
Piękne wyglądasz.

Część internautów wprost przyznała, że zdecydowanie woli Joannę Jabłczyńską jednak w jej naturalnym, brązowym kolorze włosów:

Pięknie, ale w ciemniejszych tobie bardziej jest do twarzy.
Na szczęście to peruka. Blond absolutnie nie.
Zupełnie jak Sia! Chociaż mimo wszystko wolę cię jako brunetkę.
 
Więcej o: