Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje sylwetkę po ciąży w skąpym bikini. Fani pod wrażeniem. "Figura petarda"

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa obecnie z najbliższymi w Meksyku. Gwiazda udała się tam na krótki odpoczynek, z którego na bieżąco zdaje relację. Tym razem pokazała, jak prezentuje się jej sylwetka po porodzie. Fani byli pod wrażeniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu przebywa na rajskich wakacjach. Gwiazda udała się z rodziną do Meksyku. Ku uciesze swoich fanów na bieżąco uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak spędza wolny czas. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w bikini, pokazując, jak wygląda jej ciało po niedawnym porodzie. Zachwyceni fani od razu zasypali gwiazdę komplementami.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini chwali się świetną sylwetką po ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan niewiele ponad pół roku temu (dokładnie na początku czerwca 2020 roku) urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Od tego czasu gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdawała relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Od samego początku pokazywała również, jak walczy o powrót do figury i formy sprzed ciąży. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała właśnie zdjęcia z wakacji w Meksyku, na którym możemy zobaczyć, jak aktualnie prezentuje się figura gwiazdy niewiele ponad pół roku po porodzie. Na fotografiach prezenterka pozuje razem ze swoim synem Henrykiem, jednak największą uwagę przykuwa rewelacyjna sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda jej sylwetka niewiele ponad pół roku po porodzie. Fani zachwyceni

Część fanów zwróciła uwagę przede wszystkim na synka gwiazdy. Inni zaś zachwycali się świetną sylwetką Małgorzaty Rozenek-Majdan, komplementując ją.

Piękna. Figura petarda.
Oboje cudni.
Ale pięknie pani wygląda.
Cudnie wyglądacie.

- piszą zachwyceni fani.

 
Więcej o: