Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni. "Jaki śliczny piegusek"

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała się swoim fanom bez makijażu. Nie trzeba było długo czekać na ich reakcję. Internauci od razu zasypali gwiazdę komplementami.

Agnieszka Woźniak-Starak może się pochwalić naprawdę dużym gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem nieco ponad 550 tysięcy osób. Prowadząca "Dzień dobry TVN" jest dość aktywna na swoim profilu, na którym uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Tym razem pokazała, jak spędza niedzielę. Uwagę fanów zwróciło to, że prezenterka zaprezentowała się im bez makijażu. Zachwyceni internauci zasypali Agnieszkę Woźniak-Starak licznymi komplementami.

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła pokazać swoim fanom, jak spędza niedzielę. W tym celu gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się bez makijażu. W opisie do fotografii Agnieszka Woźniak-Starak nawiązała do historycznego wydarzenia, jakim było ostatnio zdobycie szczytu K2 zimą.

Oni wczoraj zdobyli K2, a ja się dziś zastanawiam, czy nie jest za zimno na spacer.

- napisała na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Część internautów odniosła się w swoich komentarzach do tego historycznego wydarzenia. Inni zaś skupili się na naturalnym wyglądzie prezenterki, zachwalając go. Oto niektóre z ich komentarzy:

Myślałam, że na zdjęciu jest jakaś dziewiętnastolatka.
Całe życie 18 lat.
Piękne te piegi!
Jaki śliczny piegusek.
 
Więcej o: