Kinga Rusin pokazała się w oryginalnym kostiumie kąpielowym. Fani pod wrażeniem. "Pięknie wyglądasz! Co roku młodziej!"

Kinga Rusin przebywa od jakiegoś czasu poza Polską. Prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie, za pośrednictwem którego zdradziła, co się u niej dzieje. Przy okazji zaprezentowała się swoim fanom w oryginalnym kostiumie kąpielowym.

Kinga Rusin, która dotąd była bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, jakiś czas temu zniknęła z niego. Jak się właśnie okazało, jedna z najbardziej znanych polskich prezenterek od jakiegoś czasu przebywa poza granicami Polski, a dokładnie na wyspach na Oceanie Indyjskim. 

Zobacz wideo

Kinga Rusin pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni

Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, za pośrednictwem którego poinformowała fanów, gdzie obecnie przebywa i co robi. Jak się okazuje, prezenterka od połowy listopada mieszka na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim i tam pracuje.

Pytacie, gdzie teraz jestem. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem na jednej z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi. Narodziło się już w tym miejscu kilka nowych kosmetyków Pat&Rub i powstało kilka zupełnie nowych idei, które będziemy wkrótce wprowadzać w życie.

- poinformowała swoich fanów Kinga Rusin.

Szczególną uwagę internautów przykuł nie opis do fotografii, a samo zdjęcie, na którym Kinga Rusin zaprezentowała się w oryginalnym: białym i siateczkowatym kostiumie kąpielowym.

Omg, nie wiem, czy kobiecie wypada wpadać w zachwyt nad drugą kobietą.
Nasza JLo.
Pięknie wyglądasz! Co roku młodziej!
Pięknie pani wygląda.

- komentują zachwyceni fani.

 
Więcej o: