Ta maskara do brwi kosztuje mniej niż 15 zł, a daje efekty jak najdroższe pomady! Kupicie ją na promocji w Rossmannie

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! daje spektakularne i trwałe efekty, ale kosztuje niewiele. Obecnie kupicie ją na promocji w drogeriach sieci Rossmann.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! to niekwestionowany hit wśród wielu kobiet. Dlatego też ten popularny kosmetyk do makijażu bardzo szybko znika z półek. A kupicie go np. w drogeriach sieci Rossmann. Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! ma trzy najważniejsze atuty, za które kobiety tak ją kochają. Po pierwsze, jest niezwykle prosta w użyciu. Po drugie, daje spektakularne i, co ważne, trwałe efekty, podobne do drogich pomad do brwi. Po trzecie zaś, kosztuje niewiele. A obecnie kupicie ją na promocji w Rossmannie.

Zobacz wideo

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! to hit do makijażu. Kosmetyk kupicie w drogeriach sieci Rossmann

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! wyposażona jest w małą i wyjątkowo precyzyjną szczoteczkę. Dzięki temu idealnie pokrywa każdy włosek, podkreślając go i nadając mu pożądany kształt. Co ważne, maskara ta jest bardzo trwała, dzięki czemu nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Nie jest jednak wodoodporna.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! zawiera delikatne mikro-włókienka, które dodają włoskom objętości i wypełniają przestrzenie między nimi. Dzięki temu brwi wyglądają na bardziej gęste i wyraziste, a w konsekwencji całe spojrzenie nabiera charakteru.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! jest bardzo prosta w użyciu. Wykonany nią makijaż zajmuje dosłownie chwilę! I nie trzeba przy tym mieć specjalnych umiejętności, jak np. podczas używania pomad do brwi.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! - ten uwielbiany przez kobiety kosmetyk do makijażu kupicie w drogeriach sieci Rossmann za mniej niż 15 zł

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! dostępna jest w dwóch kolorach:

  • light,
  • dark.

Dzięki temu bez problemu dobierzecie odcień odpowiedni dla siebie. 

Maskarę do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! kupicie w drogeriach sieci Rossmann: zarówno stacjonarnie, jak również w sklepie online. Jej cena regularna to zaledwie 19,99 zł. Mamy dla was jednak dobrą wiadomość. Obecnie maskara ta jest mocno przeceniona - na promocji kupicie ją za 12,99 zł. Oferta promocyjna ma potrwać do niedzieli, 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

 
Więcej o: