Anna Lewandowska zachwyca sylwetką w pięknym body polskiej marki. Znamy jego cenę

Anna Lewandowska dość często stawia na polskie marki. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda wybrała obłędne body polskiej marki Undresscode i to był strzał w 10!

Anna Lewandowska zdecydowanie jest jedną z najbardziej znanych Polek. Żona Roberta Lewandowskiego może się pochwalić sporą rzeszą fanów na całym świecie. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad trzy miliony internautów, a liczba ta stale rośnie.

Dla wielu kobiet popularna trenerka stanowi inspirację - fanki chętnie podglądają, jak Anna Lewandowska dba o swoją skórę, swoje włosy czy ciało, a także, jak się odżywia i trenuje. Wzorują się również na stylizacjach gwiazdy. Tym razem trenerka postawiła na piękne i bardzo eleganckie body polskiej marki.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska zachwyca figurą w pięknym body polskiej marki. Znamy cenę ubrania

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na profilach w mediach społecznościowych i praktycznie codziennie publikuje jakieś zdjęcia, uchylając rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Tym razem zaprezentowała fotografię, na której widzimy gwiazdę ubraną w piękne i eleganckie body, które podkreśliło rewelacyjną sylwetkę trenerki.

Jak się okazuje, model ten pochodzi ze sklepu polskiej marki - Undresscode i wciąż jest dostępny! Body Anny Lewandowskiej jest czarnego koloru i ma długie rękawy oraz specjalne poduszki w ramionach. W 90% wyprodukowane jest z weluru. Dostępne jest we wszystkich rozmiarach i kosztuje 340 zł.

Sprawdź też: Body marki Guess w rozmiarze M!

 
Więcej o: