Jak dziś wygląda 23-letnia córka Adama Małysza? Jest zaręczona i wyrosła na piękną kobietę

Adam Małysz ma 23-letnią córkę, Karolinę. Kobieta jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Publikuje przepiękne zdjęcia ze swoich licznych podróży, które są jej wielką pasją.

Karolina Małysz to 23-letnia córka Adama Małysza - jednego z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich, a obecnie Dyrektora Koordynatora ds. Skoków i KN w Polskim Związku Narciarskim oraz jego żony - Izabeli Małysz. Kobieta jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak obecnie wygląda jej życie.

Zobacz wideo

Córka Adama Małysza - Karolina Małysz ma już 23 lata. Wyrosła na piękną kobietę

Karolina Małysz ma 23 lata - urodziła się pod koniec października 1997 roku. Mieszka głównie w Krakowie, a pochodzi z Wisły, jak jej słynny tata Adam Małysz. W kwietniu 2019 roku Karolina Małysz zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem. A zrobili to w Barcelonie. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają już na ślub córki Adama Małysza.

Karolina Małysz może się pochwalić sporym gronem fanów - obecnie na Instagramie obserwuje ją bowiem prawie 18,5 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Dzięki temu, że kobieta jest dość aktywna na swoim profilu, możemy podejrzeć, jakie ma pasje oraz zainteresowania.

23-lenia córka Adama Małysza jest wielką pasjonatką podróży. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo pięknych zdjęć z zapierającymi dech w piersiach widokami z różnych zakątków świata. Karolina Małysz chętnie też pokazuje swojego wieloletniego partnera i narzeczonego. Piękna z nich para!

 
Więcej o: