Była gwiazdą popularnego zespołu TATU. Przeszła ogromną metamorfozę i teraz już nie przypomina dawnej siebie

Julia Wołkowa była częścią bardzo popularnego, rosyjskiego duetu TATU. Zespół już nie istnieje, a piosenkarka zmieniła się nie do poznania.

Julia Wołkowa i Lena Katina to dwie byłe już piosenkarki - członkinie rosyjskiego zespołu TATU, o którym zrobiło się bardzo głośno w 1999 roku. Kobiety zasłynęły swoją debiutancką piosenką pt. "Nas Ne Dagoniat". Bardzo szybko przyszła kolej na kolejny singiel, który również okazał się wielkim hitem. A chodzi o "Ya Soshla S Uma". W teledysku do tego utworu Rosjanki udawały (jak się dopiero później okazało) parę lesbijek, namiętnie całując się w deszczu.

Zespół TATU nie istnieje już od kilku lat. Jednak Julia Wołkowa wciąż jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak aktualnie wygląda. Jak się okazuje, gwiazda przeszła szereg zabiegów medycyny estetycznej i dziś już kompletnie nie przypomina dawnej siebie.

Zobacz wideo

Julia Wołkowa z TATU przeszła ogromną metamorfozę i nie przypomina już dawnej siebie

Julia Wołkowa ma obecnie 35 lat i, ku uciesze swoich fanów, wciąż jest bardzo aktywna na profilach w mediach społecznościowych. Warto zwrócić uwagę, że wokalistki zespołu TATU zadebiutowały w nim, będąc jeszcze nastolatkami: miały po 14 i 15 lat.

Julia Wołkowa może się pochwalić naprawdę sporą rzeszą fanów - obecnie na Instagramie obserwuje ją bowiem nieco ponad 305 tysięcy osób z całego świata. Po rozwiązaniu zespołu TATU gwiazda próbowała jeszcze swoich sił w karierze solowej, jednak bez większych sukcesów. Julia Wołkowa ma dwoje dzieci: córkę Wiktoriję (urodzoną w 2004 roku) oraz syna Samira, który przyszedł na świat trzy lata później.

Była członkini TATU jeszcze podczas występów w zespole stawiała na naturalność. Jednak dość szybko pokochała operacje plastyczne, przez co obecnie w ogóle już nie przypomina dawnej siebie. Z informacji mediów wynika, że Julia Wołkowa ma za sobą operację powiększenia piersi, zabiegi powiększania ust oraz inne, modelujące twarz.

 
Więcej o: