Biedronka sprzedaje hitowe pomadki. Kosztują mniej niż 10 zł. Dają spektakularne efekty jak dużo droższe kosmetyki!

Biedronka ma obecnie w swojej ofercie super kosmetyki do makijażu. A chodzi o słynne pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick bardzo popularnej marki Bell. To świetny produkt, który daje rewelacyjne efekty i mało kosztuje.

Biedronka na bieżąco stara się poszerzać swoją ofertę i tym samym odpowiadać na potrzeby klientów. Tym razem mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanek dobrych i niedrogich kosmetyków do makijażu. Konkretnie chodzi o pomadki. Biedronka ma bowiem w swojej ofercie tak uwielbiane przez kobiety pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick bardzo popularnej marki Bell. I co ważne, możecie je kupić za mniej niż 10 zł!

Zobacz wideo

Biedronka sprzedaje hitowe pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell. Możecie je kupić za mniej niż 10 zł!

Biedronka już od lat współpracuje ze znaną i tak lubianą makijażową marką Bell. Ich kosmetyki bardzo szybko znikają ze sklepowych półek. Kobiety pokochały te produkty za ich dobrą jakość oraz świetną cenę. Tym razem w sklepach Biedronki kupimy pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell.

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell są bardzo łatwe i wygodne w stosowaniu. A wszystko to dzięki odpowiedniej, delikatnej i nie za rzadkiej konsystencji. Nakłada się je cienkim i precyzyjnym aplikatorem. Co ważne, pomadki te cechuje również duża trwałość.

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell dają półmatowy efekt i wyraźny, intensywny kolor. Co ważne, mają bardzo dobre krycie i to już po nałożeniu jednej warstwy. Wyposażone są w specjalną formułę, która sprawia, że usta się nie wysuszają, co jest bardzo częstym problemem podczas używania matowych szminek.

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell kupicie w sklepach Biedronki za 9,99 zł

Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell kupicie obecnie w sklepach sieci Biedronka. Dostępne są dwa kolory:

  • chłodny nude (propozycja bardziej klasyczna, spokojna, na co dzień)
  • nasycona czerwień (propozycja do mocniejszego makijażu np. na wieczorne wyjście)

I ostatni atut - cena! Pomadki w płynie Winter Kiss Liquid Lipstick marki Bell dają bowiem świetne efekty, podobne do dużo droższych kosmetyków do makijażu, a kosztują zaledwie 9,99 zł.

Więcej o: