Edyta Pazura pokazała się bez makijażu. "Czas sobie zrobić hennę"

Edyta Pazura zaprezentowała na swoim Instastory, jak wygląda w domowej wersji - naturalnej i kompletnie bez makijażu. Przy okazji przyznała również, że zastanawia się nad zrobieniem sobie henny brwi, aby je przyciemnić i nadać im wyrazistości.

Edyta Pazura, ku uciesze swoich fanów, jest bardzo aktywna na profilach w mediach społecznościowych i chętnie uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Żona Cezarego Pazury pokazuje, jak wygląda codzienne życie matki trójki dzieci. Tym razem zaprezentowała, jak wygląda bez makijażu.

Zobacz wideo

Edyta Pazura pokazała się w wersji naturalnej. Bez makijażu wygląda pięknie!

Edyta Pazura może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją bowiem prawie 200 tysięcy osób. Dla wielu kobiet żona Cezarego Pazury stanowi inspirację. Kobieta nie boi się pokazywać prawdziwego życia i poruszać nie zawsze łatwe tematy. Stara się również przedstawiać swoją codzienność bez koloryzowania jej. 

Tym razem Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swoim fanom, jak wygląda w wersji naturalnej, kompletnie bez makijażu. Przy okazji napisała również, że zastanawia się nad zrobieniem sobie henny brwi.

Czas sobie zrobić hennę.

- napisała Edyta Pazura.

Cieszymy się, kiedy gwiazdy pokazują się na swoich profilach w mediach społecznościowych w wersjach naturalnych i bez makijażu. Trzeba przyznać, że w takim domowym wydaniu Edyta Pazura wygląda równie pięknie i bardzo dziewczęco.

Edyta Pazura bez makijażuEdyta Pazura bez makijażu Fot. edyta_pazura/Instagram

Więcej o: