Justyna Steczkowska opublikowała swoje stare zdjęcie. Pokazała, jak wyglądało jej ciało pół roku po porodzie

Justyna Steczkowska podzieliła się z fanami archiwalnym, prywatnym zdjęciem. Fotografia została zrobiona pół roku po porodzie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wtedy prezentowało się ciało piosenkarki.

Justynę Steczkowską wzięło ostatnio na wspomnienia. Z tej okazji piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie archiwalnym i bardzo osobistym zdjęciem. Fotografia została zrobiona pół roku po narodzinach trzeciego dziecka artystki, czyli Heleny, która przyszła na świat w 2013 roku. Przy okazji publikacji intymnego zdjęcia Justyna Steczkowska podzieliła się również swoimi przemyśleniami na temat dbania o ciało oraz związanymi z tym własnymi doświadczeniami.

Zobacz wideo

Justyna Steczkowska pokazała odważne zdjęcie zrobione pół roku po porodzie

Justyna Steczkowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione pół roku po ostatnim porodzie piosenkarki. Na fotografii gwiazda ubrana jest bardzo skąpo - tylko w stanik oraz shorty. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak prezentowało się ciało artystki zaledwie sześć miesięcy po porodzie.

Lubię to zdjęcie. Pamiętam, że było zrobione pół roku po narodzinach Helenki. Widać na nim, jak inne miałam ciało, ale nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, bo byłam tak szczęśliwa, że urodziłam córeczkę, że cała reszta była tylko dodatkiem.

- tymi słowami zaczyna swój wpis Justyna Steczkowska.

W dalszej części piosenkarka przyznaje, że jej obecna forma to zasługa regularnych i intensywnych ćwiczeń. Dodaje również, że kosztuje ją to wiele determinacji oraz wyrzeczeń:

Potem zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś. Moje ciało jest mi wdzięczne (a ja mojemu ciału) pomimo tego, że każdy trening to udręka. Zawsze szukam wymówki, żeby sobie odpuścić i nie jestem zbyt szczęśliwa, jak na niego jadę, ale bardzo szczęśliwa i dumna jak z niego wracam. Dumna, że kolejny raz udało mi się dotrzymać słowa samej sobie i szczęśliwa, bo ruch wyzwala mnóstwo endorfin. Dlatego zachęcam was do tego, żebyście nie przestali się ruszać, ćwiczyć, biegać, spacerować, ćwiczyć jogę, dbać o swoje ciało i emocje.
 
Więcej o: