Ta pomada do brwi jest hitem. Kupicie ją w Rossmannie za mniej niż 20 zł. Daje efekty jak drogie kosmetyki!

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics daje spektakularne efekty, jak dużo droższe kosmetyki do makijażu. Obecnie kupicie ją na promocji w drogeriach sieci Rossmann za mniej niż 20 zł. Co ważne, kosmetyk ten jest wodoodporny i trwały.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics to jeden z największych hitów do makijażu tej popularnej marki. Kobiety wprost oszalały na punkcie tego kosmetyku, przez co znika on z półek jak świeże bułeczki. Kupicie go w drogeriach sieci Rossmann: w stacjonarnych, jak również w sklepie online.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics ma wiele atutów. Po pierwsze, daje spektakularne efekty - pięknie podkreślone i gęste brwi. Po drugie, jest tania i łatwo dostępna. Po trzecie zaś, jest bardzo trwała i wodoodporna.

Zobacz wideo

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics to hit do makijażu. Kupicie ją w drogeriach sieci Rossmann

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics ma za zadanie pięknie podkreślać i modelować włoski. Dodatkowo je wypełnia, dzięki czemu sprawiają wrażenie, że są bardziej gęste. Ponadto pomada nadaje brwiom intensywny i bardziej wyrazisty kolor.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics jest trwała i wodoodporna, dzięki czemu nie wymaga poprawek w ciągu dnia - nie rozmazuje się i długo utrzymuje. Jest też łatwa w użyciu, ponieważ wyposażona jest w wygodny, dwustronny aplikator, który pozwala precyzyjnie ją nakładać, przy okazji modelując i stylizując brwi (nadając im pożądany kształt).

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics - kupicie ją w Rossmannie za mniej niż 20 zł. Jest teraz na promocji

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics normalnie kosztuje 29,99 zł. Teraz zaś kupicie ją w drogeriach sieci Rossmann dużo taniej - jest bowiem na promocji. Zapłacicie za nią 19,49 zł. Spieszcie się, ponieważ ta oferta obowiązuje już tylko do najbliższej niedzieli, czyli do 31 stycznia.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade Eveline Cosmetics dostępna jest w trzech kolorach:

  • nr 01 soft brown,
  • nr 02 dark brown,
  • nr o3 blonde (nowa, specjalna wersja dla blondynek).
 
Więcej o: