Ten podkład do twarzy z Rossmanna robi furorę w sieci. Daje efekty jak dużo droższe, luksusowe fluidy!

Podkład do twarzy Wonder Match popularnej marki Eveline Cosmetics to kosmetyk typu 2 w 1. Po pierwsze, pięknie kryje, a do tego wszystkiego jest też trwały. Po drugie, przy okazji nawilża oraz pielęgnuje skórę. I co ważne, jest tani! Kupicie go np. w drogeriach sieci Rossmann.

Podkład do twarzy Wonder Match popularnej marki Eveline Cosmetics to jeden z tych kosmetyków do makijażu, które bardzo szybko znikają ze sklepowych półek. Kobiety wprost uwielbiają ten fluid! Daje on efekty jak dużo droższe, luksusowe podkłady do twarzy, ale kosztuje dużo mniej. I co ważne, jest przy tym również bardzo trwały. Kupicie go w drogeriach sieci Rossmann za mniej niż 50 zł.

Zobacz wideo

Podkład do twarzy Wonder Match marki Eveline Cosmetics to hit do makijażu. Kupicie go w sklepach Rossmann

Podkład do twarzy Wonder Match popularnej marki Eveline Cosmetics to dość nowy produkt wśród kosmetyków do makijażu, jednak bardzo szybko zyskał ogromną popularność. Przede wszystkim dlatego, że daje spektakularne efekty jak znane drogie podkłady, ale za to jest od nich dużo tańszy.

Podkład do twarzy Wonder Match marki Eveline Cosmetics przede wszystkim zapewnia dobre krycie, nie tworząc przy tym efektu maski. Co ważne, produkt ten jest bardzo trwały, długo utrzymuje się na skórze i nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

Podkład do twarzy Wonder Match marki Eveline Cosmetics zapewnia nieskazitelną cerę. Idealnie dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Kosmetyk ten charakteryzuje lekka, beztłuszczowa konsystencja, która sprawia, że się go łatwo nakłada.

Podkład do twarzy Wonder Match marki Eveline Cosmetics to nie tylko kosmetyk do makijażu, ale również produkt do pielęgnacji skóry. Zawiera bowiem w swoim składzie wodę termalną oraz kwas hialuronowy, dzięki czemu pielęgnuje, nawilża i stanowi ochronę dla skóry.

Podkład do twarzy Wonder Match marki Eveline Cosmetics - kupicie go w Rossmannie za mniej niż 50 zł

Podkład do twarzy Wonder Match marki Eveline Cosmetics jest też łatwo dostępny. Kupicie go w drogeriach sieci Rossmann: zarówno tych stacjonarnych, jak również online. Jego regularna cena to 46,99 zł. Dość często jest jednak przeceniony, dzięki czemu możecie go kupić dużo taniej. Obserwujcie na bieżąco promocje.

 
Więcej o: