Była jedną z największych gwiazd kultowego serialu "13 posterunek". Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak?

Aleksandra Woźniak była wielką gwiazdą tak uwielbianego przez widzów serialu "13 posterunek". Kobieta zrezygnowała jednak z aktorstwa i oddała się swojej drugiej pasji, czyli psychologii. Obecnie prowadzi terapie oraz warsztaty rozwojowe.

Aleksandra Woźniak to znana polska aktorka filmowa i teatralna. Największą popularność przyniosła jej rola uwielbianej przez widzów policjantki w kultowym serialu "13 posterunku", w którym grała w latach 1998-1999. Aktorka ma na swoim koncie również występy w innych produkcjach oraz na deskach teatralnych, jednak zdecydowana większość widzów kojarzy ją właśnie jako posterunkową Kasię.

Zobacz wideo

Aleksandra Woźniak była gwiazdą "13 posterunku" - jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Aleksandra Woźniak w "13 posterunku" grała starszą sierżant Kasię - policjantkę bardzo zakochaną w swoim koledze z pracy - posterunkowym Cezarym (w tę rolę wcielił się Cezary Pazura). Aktorkę w serialu mogliśmy oglądać przez dwa lata.

Aleksandra Woźniak ma obecnie 46 lat. Z wykształcenia jest filologiem języka niemieckiego. Jakiś czas temu zrezygnowała z aktorstwa (informację tę przekazała w 2000 roku za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku) i oddała się swojej drugiej pasji, jaką jest praca z ludźmi. Specjalnie w tym celu studiowała psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Sopocie. W 2019 roku otworzyła swój własny gabinet terapeutyczny. 

Aleksandra Woźniak, ku uciesze swoich fanów, jest wciąż aktywna na swoim profilu na Facebooku. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak aktualnie wgląda i co się u niej dzieje. Aleksandra Woźniak mieszka obecnie w Gdańsku. Ma dwie córki bliźniaczki: Annę oraz Julię.

Więcej o: