Joanna Krupa pokazała, jak jej córka bawi się z pupilami. "Wspaniale, że uczysz córkę miłości do zwierząt"

Joanna Krupa świetnie odnajduje się w roli mamy. Ostatnio opublikowała urocze nagranie w mediach społecznościowych, na którym mała Asha bawi się z czworonogami.

Joanna Krupa na początku listopada 2019 roku urodziła dziecko. Modelka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka, bowiem od zawsze marzyła o tym. Od tamtej pory życie Krupy zmieniło się o 180 stopni. 41-latka często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek dziewczynki i dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Modelka chwali się także ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Ostatnio pokazała, jak mała bawi się z pupilami. 

Joanna Krupa pokazała córkę. "Tyle miłości na jednej kanapie"

Joanna Krupa opublikowała za pośrednictwem Instagrama urocze nagranie, na którym jej córeczka bawi się z pieskami. Wideo szybko stało się prawdziwym hitem!

Tyle miłości na jednej kanapie

- napisała pod filmikiem. 

 

Fanka: Cudowna kruszynka. Widać, że po mamusi będzie kochać zwierzątka

Córeczka Joanny Krupy to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych dzieci gwiazd w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni dziewczynką od chwili jej narodzin. Ostatnie nagranie również spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony internautów, którzy skomplementowali małą Ashę.

Śliczna zabawa! Wspaniała relacja z pieskami i pełne zaufanie, prawie jakby była w ich stadzie. Cudownie!
Cudowna kruszynka. Widać, że po mamusi będzie kochać zwierzątka.
Mała miłośniczka zwierzaków.
Super dziewczynka. Dobrze, że integruje się z psiakami
Wspaniale, że uczysz córkę miłości do zwierząt

- pisali obserwatorzy.

Jedna z internautek podzieliła się własnym doświadczeniem związanym z wychowaniem dziecka wśród zwierząt. Okazuje się, że kobieta od początku dba, aby córka miała z nimi kontakt - tłumaczy jej, że psy to jej najlepsi przyjaciele i trzeba okazywać im szacunek. 

Moja córka jest młodsza od pani cudowności o trzy dni i również wychowuje się z dwoma psiakami. Kocha je nad życie. Od początku uczymy ją, że to jej najlepsi przyjaciele i ma do nich podchodzić z szacunkiem. Tak też jest

- stwierdziła fanka.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Joanna Krupa bawi się z córką
Więcej o: