Brwi jak prosto z salonu za mniej niż 20 zł? Ten tani kosmetyk z Rossmanna robi ogromną furorę w sieci

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to uniwersalny produkt typu 2 w 1. Nie tylko nadaje włoskom piękny i intensywny kolor, ale również je dyscyplinuje (działa podobnie jak żel), wypełnia oraz pięknie konturuje. Co ważne, obecnie kosmetyk ten kupicie na promocji za mniej niż 20 zł w sklepach Rossmann.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to jeden z najbardziej popularnych kosmetyków do makijażu wśród Polek. W internecie można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego produktu. Jego największym atutem jest to, że daje spektakularne efekty, podobne jak dużo droższe kosmetyki, a kosztuje naprawdę niewiele. Mamy dla was dobrą wiadomość. Pomadę do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo kupicie obecnie na promocji w drogeriach sieci Rossmann za mniej niż 20 zł.

Zobacz wideo

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to hit wśród wielu kobiet. Daje spektakularne efekty jak dużo droższe, luksusowe kosmetyki

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo zdaniem wielu internautek z powodzeniem może zastąpić dużo droższe, luksusowe kosmetyki do makijażu. Daje świetne efekty za naprawdę niewielką cenę! Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo przede wszystkim nadaje włoskom bardziej wyrazisty i intensywny, ale w miarę naturalny kolor. Co więcej, doskonale wypełnia brwi, sprawiając, że optycznie wyglądają na bardziej gęste. 

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to produkt trwały i wodoodporny, dzięki czemu przetrwa cały dzień i nie wymaga poprawek. Kosmetyk ma delikatną, lekką, kremową konsystencję, co sprawia, że jest prosty w nakładaniu, nie rozmazuje się i nie spływa.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo to hitowy produkt typu 2 w 1. Po pierwsze, koloryzuje brwi, wypełnia i sprawia, że wyglądają na bardziej gęste. Po drugie zaś, konturuje i dyscyplinuje je jak żel. Jest to zatem uniwersalny kosmetyk, który może zastąpić kilka innych do makijażu brwi.

Pomada do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo - kupicie ją w sklepach Rossmann za mniej niż 20 zł. Jest teraz na promocji!

Pomadę do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo można kupić w kilku odcieniach, dzięki czemu łatwo można ją dopasować do koloru karnacji oraz naturalnego koloru włosków. Zarówno blondynki, jak również szatynki czy brunetki bez problemu znajdą pigment odpowiedni dla siebie, który w dodatku będzie wyglądał naturalnie. Produkt wyposażony jest w kremowy, koloryzujący kosmetyki w małym słoiczku oraz grzebyk do nakładania go.

Pomadę do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo kupicie m.in. w drogeriach sieci Rossmann, zarówno tych stacjonarnych, jak również online. Cena regularna tego kosmetyku to 26,99 zł, jednak obecnie kupicie go dużo taniej - jest bowiem na promocji. Dzięki temu pomadę do brwi Eyebrow Pomade marki Wibo możecie obecnie nabyć za 17,99 zł. 

 
Więcej o: