Ten podkład daje spektakularne efekty i działa jak luksusowe kosmetyki. Kupicie go w Biedronce za niecałe 10 zł

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell to niezwykle popularny kosmetyk do makijażu, który kupicie w sklepach sieci Biedronka. Kobiety uwielbiają go nie tylko za niezwykle atrakcyjną cenę, ale również za dobre i trwałe krycie oraz piękne rozświetlenie twarzy.

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection popularnej marki Bell to niekwestionowany hit w sieci. Zdaniem wielu kobiet daje świetne efekty, podobne do dużo droższych, luksusowych kosmetyków do makijażu, ale jest za to od nich zdecydowanie tańszy. Kupicie go w sklepach sieci Biedronka i to za niecałe 10 zł! Tak, tak, dobrze czytacie - to nie żart.

Zobacz wideo

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell - hitowy produkt z Biedronki, który daje spektakularne efekty jak dużo droższe kosmetyki do makijażu

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell to uniwersalny kosmetyk do makijażu typu 2 w 1. Po pierwsze, dobrze kryje i minimalizuje widoczność wszelkich niedoskonałości na twarzy. Pod drugie zaś, piękne rozświetla twarz, sprawiając, że cera wygląda zdrowo i promiennie - nawet po nieprzespanej nocy! A to wszystko dzięki specjalnym cząsteczkom, które odbijają światło i rozpraszają je pod różnym kątem. Co więcej, podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell ma jeszcze inne atuty. Jest trwały, dzięki czemu nie wymaga częstych poprawek makijażu w ciągu dnia.

Biedronka sprzedaje popularny podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell. Kupicie go za mniej niż 10 zł!

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell kupicie w sklepach popularnej sieci Biedronka. Kolor kosmetyku łatwo dopasujecie do swojej karnacji, ponieważ dostępny jest w czterech, naturalnie wyglądających odcieniach, które dodatkowo doskonale stapiają się ze skórą. Są to:

  1. 01 LIGHT BEIGE,
  2. 02 BEIGE,
  3. 03 NATURAL,
  4. 04 CARMEL,

Podkład Illumi - Corrector Lightening Skin Perfection marki Bell kupicie w Biedronce za zaledwie 9,99 zł.