Beata Tadla wyszła za mąż. Pokazała zdjęcie ze ślubu. Gwiazda zachwyciła swoją suknią

Beata Tadla zaskoczyła wszystkich informacją, że jest już po ślubie. Tę radosną nowinę prezenterka przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowała również urocze zdjęcia ze ślubu. Piękny widok!

Beata Tadla właśnie poinformowała o tym, że jest już po ślubie. Popularna prezenterka uchyliła również rąbka tajemnicy, publikując kilka zdjęć z tej pięknej uroczystości. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak się prezentowała w tym jakże ważnym dla siebie dniu. Trzeba przyznać - Beata Tadla na ślubie wyglądała obłędnie!

Zobacz wideo

Beata Tadla wzięła ślub. Prezenterka pokazała zdjęcie, na którym widać jej suknię ślubną

Beata Tadla jest już po ślubie. Cała uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami. Dopiero dziś gwiazda tę radosną nowinę przekazała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ku uciesze swoich fanów, popularna prezenterka opublikowała również kilka zdjęć z samej uroczystości.

Tego dnia Beata Tadla postawiła na długą, białą, dość prostą suknię ślubną z długimi rękawami oraz dekoltem w kształcie litery V. Kreacja utrzymana była w dość minimalistycznym tonie. Gwiazda zrezygnowała z welonu, postawiła zaś na piękne fale na głowie. Do tego dobrała delikatną biżuterię oraz bukiet różowych kwiatów. Jak widać na zdjęciach, tego dnia uśmiech ani na chwilę nie schodził z twarzy Beaty Tadli. Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami.

- napisała na swoim Instagramie Beata Tadla.

Pod zdjęciami ślubnymi Beaty Tadli od razu posypały się gratulacje od zachwyconych fanów oraz od znajomych z branży: znanych prezenterek, piosenkarek czy aktorów. Oto niektóre z komentarzy:

Ależ cudownie. Gratulacje!
Gratulacje, dużo dużo szczęścia życzę!
Gratulacje piękna para.
 
Więcej o: