Monika Brodka już tak nie wygląda. Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. "Nie poznałam"

Monika Brodka kompletnie zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą. Gwiazda, która lubi eksperymentować z wyglądem, tym razem postawiła na proste, blond włosy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy - jest kompletnie nie do poznania.

Monika Brodka jest jedną z tych polskich gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Ostatnio popularną piosenkarkę mogliśmy podziwiać w ciemnych, kręconych włosach o długości mniej więcej do ramion. Tym razem jednak gwiazda bardzo zaskoczyła swoją metamorfozę. Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć Monikę Brodkę w kompletnie nowej fryzurze - prostych blond włosach.

Zobacz wideo

Monika Brodka i jej zaskakująca metamorfoza. Piosenkarka pokazała się w blond włosach

Monika Brodka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest kompletnie nie do poznania. Wow, co za metamorfoza! Na fotografii piosenkarka ubrana jest w odważny, skórzany top. Jednak to jej zaskakująca fryzura robi największe wrażenie. Monika Brodka ma bowiem średniej długości, proste, blond włosy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Nie wiadomo, czy nowa fryzura Moniki Brodki to tylko peruka na potrzeby kolejnego projektu gwiazdy, czy jednak zmiana na stałe. Tak czy siak, trzeba przyznać, że w takim wydaniu i blond włosach bardzo trudno rozpoznać Monikę Brodkę.

Monika Brodka i jej nowa fryzura. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Moniki Brodki na jej nową, zaskakującą fryzurę. Zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim wprost posypały się pozytywne komentarze od zachwyconych fanów. Oto niektóre z nich:

Fajnie!
Nie poznałam.
O rety.
Wow, co za look!
 
Więcej o: