Brwi jak po wyjściu z salonu? Wystarczy produkt z Rossmanna za mniej niż 11 zł. Efekt utrzymuje się dwa tygodnie

Henna do brwi marki Delia to tani sposób na piękne, wyraziste, ciemniejsze i bardziej gęste brwi. Co ważne, kosmetyk ten jest tani, a jego efekty utrzymują się aż dwa tygodnie. Kobiety go uwielbiają. Nic dziwnego! Hennę do brwi marki Delia kupicie w sklepach Rossmann. Obecnie jest na promocji, dzięki czemu możecie ją mieć za mniej niż 11 zł.

Henna do brwi marki Delia to uwielbiany przez kobiety kosmetyk. Na czym polega jego fenomen? Produkt ten ma bowiem dwa duże atuty. Po pierwsze, sprawia, że brwi wyglądają jak prosto po wyjściu z salonu - są ciemniejsze, bardziej wyraziste i optycznie gęstsze. Po drugie zaś, henna do brwi marki Delia dodatkowo pielęgnuje i odżywia włoski. Kosmetyk ten kupicie w drogeriach sieci Rossmann. Henna do brwi marki Delia obecnie jest na promocji, dzięki czemu możecie ją mieć za mniej niż 11 zł.

Zobacz wideo

Henna do brwi marki Delia - hitowy produkt, który daje spektakularne efekty jak dużo droższe kosmetyki. Kupicie ją w sklepach sieci Rossmann

Henna do brwi marki Delia to prosty, tani i szybki sposób na piękne brwi, które wyglądają jak prosto po wyjściu z salonu kosmetycznego: są ciemniejsze, bardziej wyraziste i gęste. Wystarczy ten jeden produkt, aby nie musieć już codziennie malować włosków. Jego efekty utrzymują się bowiem aż do dwóch tygodni.

Henna do brwi marki Delia ma kremową konsystencję, dzięki czemu jest naprawdę prosta w użyciu i co ważne nie spływa. Jej ogromnym atutem jest to, że nie tylko przyciemnia brwi, optycznie zwiększając ich gęstość i nadając im piękny kontur, ale również pielęgnuje je. Henna do brwi marki Delia zawiera bowiem w swoim składzie odżywczy olejek arganowy, który dodatkowo odżywia i wzmacnia włoski.

Henna do brwi marki Delia - kupicie ją w sklepach Rossmann za mniej niż 11 zł. Jest teraz na promocji!

Henna do brwi marki Delia to produkt przeznaczony do samodzielnego barwienia włosków w domu. Co ważne, jej stosowanie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Kosmetyk ten wyposażony jest w specjalny, mały aplikator, którym nakłada się go. Sam zabieg barwienia brwi jest bardzo prosty i szybki - trwa 5 minut. Co ważne, henna marki Delia jest też łagodna dla skóry, jednak warto przed pierwszym jej użyciem zrobić próbę uczuleniową.

Henna do brwi marki Delia występuje w dwóch odcieniach. Dzięki temu łatwo jest dopasować jej kolor do swojej karnacji i do naturalnego odcienia włosków. W ofercie sklepów Rossmann mamy do wyboru kolory:

  1. czarny,
  2. ciemny brąz.

Hennę do brwi marki Delia bez problemu kupicie w drogeriach sieci Rossmann: zarówno tych stacjonarnych, jak również online. Jej cena regularna to 13,99 zł. Obecnie kupicie ją jednak dużo taniej, ponieważ jest na promocji. Dzięki temu zapłacicie za nią zaledwie 10,49 zł. Skusicie się?

 
Więcej o: