Kasia Cichopek zachwyca w obłędnym swetrze. To największy hit na ten sezon. Kupicie go za niecałe 40 zł

Kasia Cichopek po raz kolejny zachwyciła fanki swoją stylizacją, udowadniając przy tym, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna aktorka postawiła na romantyczny look, w którym pierwsze skrzypce grał obłędny sweter. Kupicie go na promocji za niecałe 40 zł!

Kasia Cichopek może się pochwalić naprawdę szerokim gronem fanów, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda. Obecnie na Instagramie obserwuje ją nieco ponad 427 tysięcy osób z całej Polski, jednak liczba ta nieustannie rośnie. Dla wielu kobiet aktorka i prowadząca poranny program "Pytanie na śniadanie" stanowi inspirację. Fanki chętnie podglądają, jak Kasia Cichopek dba o urodę, jakie nosi fryzury czy stylizacje.

Kasia Cichopek regularnie pokazuje na swoim Instagramie, że można wyglądać modnie i stylowo, nie wydając na to fortuny. Popularna aktorka dość często dzieli się fankami informacjami na temat tego, gdzie kupuje swoje ubrania, buty czy dodatki. Tym razem Kasia Cichopek zachwyciła swoim obłędnym sweterkiem. Jak się okazuje, kosztuje on niecałe 40 zł. Obecnie kupicie go na promocji!

Zobacz wideo

Kasia Cichopek zachwyca w modnym i stylowym swetrze. Wiemy, gdzie go kupiła. Kosztuje niecałe 40 zł - jest na promocji!

Kasia Cichopek, jak to ma dość często w zwyczaju, zaprezentowała na Instagramie swoją kolejną, tym razem domową stylizację. Tego dnia popularna aktorka i prezenterka postawiła na look w wersji romantycznej. Miała na sobie długą, plisowaną spódnicę oraz piękny, jasny sweter. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Kasia Cichopek wygląda rewelacyjnie i bardzo kobieco.

Uwagę wielu fanek zwrócił sweter, który tego dnia miała na sobie Kasia Cichopek. Jak się okazuje, model ten pochodzi ze sklepu internetowego Pakuten. Mamy dla was dobrą wiadomość. Sweter obecnie jest na promocji! Wcześniej kosztował 54,99 zł, a teraz jedyne 38,49 zł. Sweterek jest ażurowy, a zapina się go na guziki. Dostępny jest w kilku kolorach:

  • beżowy,
  • niebieski,
  • pudrowy.

Spieszcie się - promocja zaraz się kończy!

 
Więcej o: