Była wielką gwiazdą "Zbuntowanego anioła". Jak dziś wygląda 43-letnia Natalia Oreiro? Dla niej czas zatrzymał się

Natalia Oreiro to urugwajska gwiazda, której największą popularność przyniosła rola w uwielbianym serialu pt. "Zbuntowany anioł". Aktorka dziś ma 43 lata i wygląda zupełnie jak na początku swojej kariery. Prawie w ogóle się nie zmieniła! Sami zobaczcie.

Natalia Oreiro to urugwajska aktorka, piosenkarka, a także projektantka mody. Największą popularność przyniosła jej niezapomniana rola Milagros Esposito w niezwykle popularnym również w Polsce serialu telewizyjnym pt. "Zbuntowany Anioł". Natalia Oreiro ma na swoim koncie także inne produkcje oraz piosenki, jednak wszyscy kojarzą ją przede wszystkim z rolą sympatycznej i zbuntowanej Milagros. Jak dziś wygląda 43-letnia? W ogóle się nie zmieniła! 

Zobacz wideo

Natalia Oreiro była wielką gwiazdą serialu "Zbuntowany anioł". Jak dziś wygląda 43-letnia gwiazda?

"Zbuntowany anioł" to serial, który nadawany był w latach 1998-1999. Przedstawiał losy osieroconej Milagros Esposito, która rozpoczęła pracę jako pokojówka rodziny DiCarlo. Od tego momentu jej życie zaczęło się zmieniać, a główna bohaterka, grana przez Natalię Oreiro, zakochała się w synu pana domu - Ivo (w tę postać wcielił się Facundo Arana). 

Serial "Zbuntowany anioł" przyniósł ogromną popularność Natalii Oreiro. I to na całym świecie! Produkcja pokazywana była bowiem na ekranach telewizorów w aż 30 krajach. To właśnie z tą rolą wszyscy najbardziej kojarzą aktorkę, która ma na swoim koncie również m.in. liczne piosenki.

Natalia Oreiro w 2001 roku wyszła za mąż za Ricardo Mollo. Zaś 10 lat później na świat przyszedł owoc ich miłości - syn Merlin Mollo Oreiro. Ku uciesze fanów aktorka wciąż jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak obecnie wygląda i jak spędza czas.

43-letnia aktorka może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją obecnie nieco ponad 904 tysięcy osób z całego świata. Patrząc na jej zdjęcia możemy śmiało stwierdzić - dla Natalii Oreiro czas zdecydowanie się zatrzymał. Aktorka prawie w ogóle nie zmieniła się! Sami zobaczcie i oceńcie:

 
Więcej o: