Doda chwali się efektami swoich treningów. Opublikowała zdjęcie, na którym jest w bikini. "Wyglądasz perfekcyjnie"

Doda po raz kolejny opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie, na którym ubrana jest tylko w czarne bikini. Fani byli zachwyceni. Piosenkarka zawsze podkreślała, że jej piękne i lekko wysportowane ciało to zasługa zdrowego trybu życia, odpowiedniej diety i regularnych treningów.

Doda od jakiegoś czasu przebywa na rajskich wakacjach, podczas których świętowała swoje urodziny. Ku uciesze fanów jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek na bieżąco zdaje im relację ze swojego błogiego wypoczynku. Na jej Instagramie co chwila pojawiają się gorące zdjęcia Dody, na których gwiazda chętnie się chwali swoim wysportowanym ciałem. Nie inaczej było i tym razem. 

Zobacz wideo

Doda w bikini chwali się swoim wysportowanym ciałem

Doda już wiele razy udowodniła, że nie boi się odważnych zdjęć. Piosenkarka, jak sama przyznała, już od dzieciństwa związana jest ze sportem, któremu zawdzięcza piękne i lekko umięśnione ciało. Nic więc dziwnego, że piosenkarka chętnie się nim chwali. Dzięki temu możemy podziwiać efekty jej regularnych i ciężkich treningów. Piosenkarka dość często pokazuje również na swoim Instagramie, jakie ćwiczenia wykonuje.

Doda podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami kolejnym gorącym zdjęciem, które podpisała:

Są to ruiny.

Jednak oczy wszystkich zwrócone są tylko i wyłącznie na piosenkarkę, która ubrana jest w czarne bikini, odsłaniające wysportowane ciało piosenkarki. Zdjęcie zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim bardzo szybko posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. Oto niektóre z ich komentarzy:

Jesteś jak gwiazda z nieba. Pięknie.
Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie.
Skąd strój? Wyglądasz bosko.
Wyglądasz perfekcyjnie.
 
Więcej o: