Jak zakryć zbyt wysokie czoło? Ten trik z TikToka robi ogromną furorę w sieci. I jest banalnie prosty!

Wysokie czoło można ukryć pod grzywką bądź też optycznie zmniejszyć, odpowiednio konturując twarz przy pomocy bronzera. Na TikToku furorę robi trik ze sprayem do odrostów. Jest tani i banalnie prosty!

Wysokie czoło to problem, na który narzekają niektóre kobiety. Natury nie zmienimy, ale zawsze można sobie pomóc. Są na to proste triki. I nie trzeba od razu poddawać się drogim i inwazyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej.

Najpopularniejszym z nich jest grzywka, która po prostu zasłoni czoło, sprawiając, że optycznie będzie się wydawało mniejsze. Mniej inwazyjnym i szybszym pomysłem jest odpowiednie konturowanie twarzy przy pomocy makijażu, a dokładnie bronzera. Znana TikTokerka zdradziła swój sposób na zmniejszenie wysokiego czoła. Jest tani i banalnie prosty! 

Zobacz wideo

Jak zakryć zbyt wysokie czoło? Ten trik z Tik Toka robi ogromną furorę w sieci. I jest banalnie prosty!

Znana TikTokera, używająca pseudonimu Rose Valenciia, zdradziła na swoim profilu patent na ukrycie wysokiego czoła. Jej sposób bardzo szybko spotkał się z ogromnym entuzjazmem internautów i robi furorę w sieci.

TikTokerka użyła spray'u do odrostów. Psikając nim swoje włosy tuż u nasady preparatem pokrywała również część skóry. W ten prosty i szybki sposób wykonturowała swoje czoło, sprawiając, że optycznie wygląda na mniejsze i węższe.

Warto przy tym jednak zwrócić uwagę na to, że spray do odrostów musi być bardzo zbliżony do waszego koloru włosów. Poza tym sprawdzi się u posiadaczek ciemnych kosmyków. U blondynek nie będzie takiego efektu. Filmik z dokładną instrukcją krok po kroku znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej o: