Jennifer Lopez pokazała brzuch w odważnej stylizacji. Widać efekty ciężkich treningów. "Idealna"

Jennifer Lopez regularnie publikuje na Instagramie swoje gorące zdjęcia, na których chętnie chwali się wysportowanym ciałem. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda pokazała się w odważnej stylizacji, która odsłoniła jej płaski i lekko umięśniony brzuch. Fani byli zachwyceni.

Jennifer Lopez zdecydowanie jest jedną z tych gwiazd, dla której czas się zatrzymał. 51-latka może się pochwalić piękną, błyszczącą cerą, rewelacyjnymi włosami oraz świetną sylwetką. Gwiazda nigdy jednak nie ukrywała, że jej kobieca, wysportowana i lekko umięśniona figura to efekt regularnych oraz intensywnych treningów. Piosenkarka ciężko pracuje na swoją sylwetkę i chętnie się nią chwali. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez chwali się płaskim i lekko umięśnionym brzuchem. Widać, że ciężko trenuje!

Jennifer Lopez ma 51 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania czy zdjęciach ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Na Instagramie gwiazdy możemy podejrzeć, jak obecnie prezentuje się jej forma. Ostatnio Jennifer Lopez opublikowała bowiem zdjęcie, na którym widzimy ją w bardzo obcisłym, lateksowym stroju. Stylizacja składa się z krótkiego topu oraz spodni. Uwagę zwraca płaski, wysportowany i lekko umięśniony brzuch gwiazdy. Od razu widać, że piosenkarka nie oszczędza się na treningach!

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim wprost posypały się "ochy i achy". Oto niektóre z komentarzy zachwyconych internautów z całego świata:

Idealna.
Ale gorąca kobieta.
Królowa piękności.
Przepiękna.
 
Więcej o: